NIESPODZIANKI NIE BYŁO. WOODEN VILLA PRZEGRYWA W FINALE PUCHARU POLSKI W FUTSALU (VIDEO)

0
360

Grupa CRB Mrówka Mosina zdobyła w sobotę 21 grudnia Puchar Polski w futsalu na szczeblu wojewódzkim. Gospodarze – Wooden Villa polegli po walce z bardziej doświadczonym i utytułowanym rywalem.

W sobotnie popołudnie hala przy ul. Kosynierów 1 we Wrześni zapełniła się kibicami, którzy mogli zobaczyć wspaniałe futsalowe święto. Do Wrześni przyjechała drużyna Grupa CRB Mrówka Mosina, w składzie której można było zobaczyć 3 byłych reprezentantów Polski w futsalu: braci Dariusza i Łukasza Pieczyńskich oraz Daniela Lebiedzińskiego. To właśnie ta trójka stanowiła o sile drużyny gości. Gospodarze, dla których już sam awans do finału był ogromnym sukcesem, podjęli rękawice i przez blisko 30 minut walczyli jak równy z równym z bardziej doświadczonymi i ogranymi na futsalowych parkietach zawodnikami gości.

Sam finał mógł się podobać licznie zgromadzonym kibicom. Padło aż 14 bramek, na parkiecie byli reprezentanci Polski, „żywe legendy polskiego futsalu”, były spore piłkarskie emocje. Jak widać futsal to dyscyplina sportu, która ma sporo fanów we Wrześni i trzymamy kciuki, żeby drużyna Wooden Villa wystartowała w regularnych rozgrywkach Polskiej Ligi Futsalu i dostarczała swoim kibicom wiele sportowych i futsalowych emocji.

Zapraszamy do obejrzenia tego meczu na naszym kanale na Youtubie.

Video: Szymon Skrzypczak

Montaż: Dominik Cichoński