SPOTKANIE AUTORSKIE Z JERZYM MOJŻESZEWICZEM

0
147

5 stycznia 2020 roku w sali w dworku Reymonta odbędzie się wieczór poetycki Jerzego Mojżeszewicza połączony z promocją tomiku pt. „Listopad”.

Jest zapalonym rowerzystą, miesięcznie potrafi wykręcić ponad tysiąc kilometrów. Kocha góry i literaturę. Zdeklarowany wegetarianin, z wykształcenia rusycysta z zamiłowania polonista, wychowawca w ośrodkach resocjalizacyjnych, socjoterapeutycznych i opiekuńczych….prozaik i autor sześciu powieści, z których wydał jedną- „Bosa” (traktuje o odkrywaniu prawd ponadczasowych, które można od nowa i od nowa poznawać)…oraz pierwszego tomiku poezji „Hipoteka”- który pojawił się bo jego treść zalegała autorowi we wnętrzu jak jakiś dług do spłacenia. Teraz wydaje drugi tom poezji : ”Listopad”- ma to być surowy wiersz pisany bólem…ale jest chyba słowem rozczarowania dojrzałego obserwatora…zresztą- co będziemy tu wymyślać, to trzeba przeczytać samemu…albo posłuchać autora. Okazja ku jednemu i drugiemu- już w niedzielę 5 stycznia 2020 o godzinie 18.00.

Nie wspomnieliśmy jeszcze, że Jerzy Mojżeszewicz to mieszkaniec Wrześni, 1/3 życia spędzający w Kołaczkowie- gdzie pracuje. Swoim spotkaniem autorskim zaczyna cykl imprez, które GOK Kołaczkowo planuje na rok 2020.

Niniejszym zapraszamy na spotkanie z postacią nietuzinkową, nieszablonową, pełną pasji i chęci tworzenia…jakie to nieszablonowe i nietuzinkowe rzeczy mamy na myśli, jakie pasje i jak przebiega tworzenie…o tym wszystkim a pewnie i o wielu innych rzeczach- w pierwszy niedzielny wieczór roku 2020 w Dworku Reymonta…