CIEKAWE PARY MECZOWE W NAJBLIŻSZEJ KOLEJCE LIGI HALOWEJ LZS

0
277

W  najbliższą sobotę 11 stycznia zostanie rozegrana III kolejka Ligi Halowej LZS o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Września. Czekaja nas bardzo ciekawe pojedynki. Zapraszamy do przeczytania naszej zapowiedzi.

III ligową kolejkę rozpocznie pojedynek Bierzglina z Gutowem Małym. Obie drużyny dotychczas nie zdobyły jeszcze żadnego punktu w tegorocznych rozgrywkach. Będzie zatem to idealny mecz na przełamanie złej passy. Bierzglin przegrał swoje dwa ligowe mecze z Obłaczkowem i Sołeczną, natomiast Gutowo Małe z Sołeczną i Sędziwojewem. Oba zespoły przegrywały dość wysoko z ligowymi potentatami, tym razem zapowiada się ciekawe i wyrównane spotkanie, w którym ciężko znaleźć faworyta.

Drugi mecz to pojedynek Obłaczkowa z Węgierkami. Obłaczkowo to dość niespodziewany lider tabeli. Siła tej drużyny to ofensywny duet Waraczewski – Rybacki. Ta dwójka strzeliła w dwóch meczach już 16 bramek! Co prawda Obłaczkowo pokonało Bierzglin i Ostrowo Szlacheckie, a więc drużyny, które nie zdobyły jeszcze punktu w ligowych rozgrywkach, ale i tak rozmiar tych zwycięstw musi robić wrażenie. Tym razem poprzeczka dla Obłaczkowa została podniesiona nieco wyżej. Ich przeciwnikiem są Węgierki. Beniaminek halowych rozgrywek pokonał w I kolejce obrońce tytułu mistrzowskiego – Ostrowo Szlacheckie, ale w II przegrał wyraźnie z bardziej doświadczoną drużyną Białężyc/BOB Invest. Faworytem w tym pojedynku jest Obłaczkowo, ale przy dobrzej grze Węgierki mogą pokusić się o niespodziankę.

Trzeci pojedynek to zdecydowanie najciekawsze spotkanie tej kolejki. Naprzeciw siebie staną drużyny Sołeczna i Białężyc/BOB Invest. Sołeczno ma na swoim koncie na razie 2 ligowe zwycięstwa, z Gutowem Małym i Bierzglinem i zajmuje drugie miejsce w ligowej tabeli. Białężyce  także są na razie niepokonane, po remisie w I kolejce z Sędziwojewem, w II wysoko pokonały Węgierki. Dodatkowym smaczkiem tego meczu jest fakt, że sporo zawodników Sołeczna grało w przeszłości w barwach Białężyc. Marcin Miśkowiak, Tomasz Zamiara, Rafał Wojtucki będą chcieli udowodnić swoim byłym kolegom z drużyny swoje piłkarskie umiejętności. Zapowiada się zatem bardzo ciekawy piłkarski pojedynek.

Ostatni pojedynek to spotkanie Ostrowa Szlacheckiego z Sędziwojewem. Co ciekawe Ostrowo Szlacheckie to mistrz, a Sędziwojewo wicemistrz ubiegłorocznych rozgrywek halowych. Niestety w tegorocznych rozgrywkach Ostrowo Szlacheckie spisuje się na razie słabo, przegrali dwa mecze, z Węgierkami i Obłaczkowem. Sędziwojewo natomiast po remisie z mocną drużyną Białężyce/BOB Invest, pokonało wysoko Gutowo Małe. I to właśnie drużyna Sędziwojewa jest faworytem tego spotkania.