WRZESIŃSKA DROGÓWKA Z NOWYM SPRZĘTEM

0
74

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego otrzymali na swoje wyposażenie nowy sprzęt do obsługi zdarzeń. Drogomierze oraz aparat fotograficzny został przekazany z Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Poznaniu.

W Policyjnym Centrum Edukacji Bezpieczeństwa w Komendzie Powiatowej Policji we Wrześni 6 lutego br. odbyło się przekazanie specjalistycznego sprzętu, który znacząco poprawi jakość oraz komfort pracy policjantów. Na swoje wyposażenie funkcjonariusze wrzesińskiej drogówki otrzymali dwa drogomierze oraz aparat fotograficzny.

Sprzęt został przekazany z rąk Pawła Guzika Zastępcy Dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Poznaniu na ręce Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego st. asp. Marcina Koska. Podczas przekazania głos zabrał Zastępca Komendanta Powiatowego Policji we Wrześni mł. insp. Radosław Smak, który podziękował Dyrektorowi za okazanie zrozumienia w kontekście potrzeb policjantów obsługujących kolizje czy wypadki.

Chociaż z drugiej strony, najlepiej żeby nie było potrzeby używania takiego sprzętu, ponieważ znaczyłoby to wtedy, że nic się nie wydarzyło na drodze, powiedział Paweł Guzik. Jednak jak zaistnieje kolizja czy wypadek to wrzesińscy policjanci mają wyposażenie, które pozwoli im na właściwą obsługę tego zdarzenia. Wartość przekazanego sprzętu to kwota ponad 4 tysięcy złotych.

Źródło, zdjęcie: KPP we Wrześni