W SOBOTĘ FINAŁ PUCHARU LIGI I UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROZGRYWEK WTPN

0
234

22 lutego zostanie rozegrany finał Pucharu Ligi WTPN, w którym zmierzą się Capri Lucca i Wooden Villa. Po finale nastąpi uroczyste zakończenie i podsumowanie futsalowych rozgrywek prowadzonych przez Wrzesińskie Towarzystwo Piłki Nożnej.

Capri Lucca i Wooden Villla to mistrz i wicemistrz I ligi. Te dwie najlepsze drużyny rozgrywek ligowych zmierzą się także w finale Pucharu Ligi. Obie drużyny spotkały się w tym sezonie już trzykrotnie. W SuperPucharze wygrała drużyna Wooden Villa, potem dwa razy w lidze górą była drużyna Capri Lucca. Tegoroczny mistrz w tym sezonie wygrał w lidze wszystkie 12 spotkań i na pewno celuje w dublet, co jeszcze nie zdarzyło się żadnej drużynie w jednym sezonie. Wooden Villa na pewno jednak łatwo skóry nie sprzeda i też chce zakończyć sezon futsalowy z przytupem. Początek meczu zaplanowany jest na godzinę 17.00. Zapowiada się zatem bardzo ciekawe futsalowe widowisko. Zapraszamy również do obejrzenia poprzednich pojedynków tych drużyn na naszym kanale na Youtubie.

Finał Pucharu Ligi to ostatni akcent rozgrywek futsalowych w sezonie 2019/2020 prowadzonych przez Wrzesińskie Towarzystwo Piłki Nożnej. Po finale nastąpi uroczyste podsumowanie sezonu, wręczanie pucharów, medali oraz nagród indywidualnych. Wszystkich sympatyków wrzesińskiego futsalu serdecznie zapraszamy.