II KOLEJKA PLAYARENY W DŁUGI WEEKEND CZERWCOWY (ZAPOWIEDŹ)

0
129

12 czerwca zostanie rozegrana II kolejka spotkań Ligi Playarena o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Września. Zapraszamy do przeczytania zapowiedzi spotkań.

Długi weekend czerwcowy podczas którego będzie rozegrana II kolejka spotkań to będzie wielki egzamin dla drużyn, czy mają dość szerokie kadry by móc grać i jednocześnie liczyć się z tym, że część osób może wybrać różnego rodzaju inne atrakcje. Najwięcej przezorności w tym temacie wykazała drużyna Motokliniki Bertus, która w regulaminowym terminie 7 dni zgłosiła wniosek o przełożenie meczu i to zmartwienie mają z głowy. W najbliższy piątek zostaną zatem rozegrane tylko 3 spotkania.

II kolejka 12 czerwca

godz. 18.40 Miskant Centrum Ogrodnicze – Wooden Villa

Ciekawie zapowiada się pojedynek beniaminka rozgrywek z wicemistrzem ubiegłorocznej edycji. Miskant Centrum Ogrodnicze zremisował w I kolejce z Bad Boys. Drużyna zaprezentowała się bardzo solidnie w defensywie nie co gorzej było w ofensywie. Wooden Villa natomiast w I kolejce wygrał, ale to minimalnie 5 : 4 z Motokliniką Bertus i tak naprawdę zwycięstwo zapewnił sobie dopiero w końcówce spotkania. Zapraszamy do obejrzenia materiału video z tego spotkania link TUTAJ. Jesteśmy ciekawi zatem czy solidny w defensywie Miskant będzie w stanie zatrzymać ofensywnie grający Wooden Villa?

Godz. 19.20 MDT Design Team – Elektromarket

MDT Design Team, sprawca największej niespodzianki I kolejki gdzie pokonał ubiegłorocznego mistrza – Capri Lucca, zmierzy się z Elektromarketem, który może mieć spory niedosyt po przegranej z Fundamentami. Elektromarket miał doskonałą okazję by powalczyć o pubkty nie był jednak w stanie wykorzystać rzutu karnego, ani gry w przewadze po czerwonej kartce dla piłkarza Fundamentów. Nastroje w obu ekipach są zatem zupełnie różne. Kto będzie w lepszym humorze rozpoczynał długi weekend?

Godz. 20.00 Capri Lucca – Bad Boys

W ostatnim meczu zmierzą się drużyny, które nie zaznały jeszcze smaku zwycięstwa w tym sezonie. Bad Boys – beniaminek rozgrywek zremisował w I kolejce z Miskant Centrum Ogrodnicze , natomiast Capri Lucca niespodziwanie przegrali z MDT Design Team. Co ciekawe rok tem Capri Lucca grające wtedy pod nazwą Kopcup.pl również przegrało pierwsze spotkanie, by potem wygrać następne dziewięć i zdobyć mistrzostwo. Czy historia się powtórzy? Jedno jest pewne, że „źli chłopcy” na pewno łatwo skóry nie sprzedadzą.

Tabela po I kolejce:

1Fundamenty131004:1
2MDT Design Team131003:1
3Wooden Villa131005:4
4Bad Boys110100:0
5Miskant Centrum Ogrodnicze110100:0
6Motoklinika Bertus100014:5
7Capri Lucca100011:3
8Elektromarket100011:4