W NIEDZIELĘ II KOLEJKA LIGI LZS (ZAPOWIEDŹ)

0
283

14 czerwca w Ostrowie Szlacheckim zostanie rozegrana II kolejka spotkań Ligi LZS.

Po kilku latach przerwy do Ostrowa Szlacheckiego wróciła piłka nożna. 7 czerwca rozegrano inauguracyjną kolejkę, a teraz w niedzielę odbędzie się II kolejka zmagań Ligi LZS. Układ par meczowych zapowiada naprawdę spore emocje piłkarskie, tak się złożyło że zwycięzcy spotkań z I kolejki zmierzą się ze sobą i przegrani I kolejki również zmierzą się ze sobą. Oto pary meczowe najbliższej ligowej kolejki:

14 czerwca

godz. 9.00 Sędziwojewo – Ostrowo Szlacheckie

Już w pierwszym meczu zapowiada się bardzo interesujący pojedynek. Naprzeciw siebie staną Ostrowo Szlacheckie – gospodarz tej kolejki i Sędziwojewo – obrońca mistrzowskiego tytułu. Obie drużyny wygrały soje mecze w I kolejce, Ostrowo Szlacheckie pokonało Bierzglin, a Sędziwojewo wygrało z Obłaczkowem. Zespoły zatem są w dobrych nastrojach i obie ekipy liczą na zwycięstwo. Czy atut własnego boiska wystarczy, by pokonać ubiegłorocznego mistrza?

Godz. 10.00 Białężyce – Sołeczno

Drugi mecz zapowiada się równie ciekawie, a może nawet bardziej. Naprzeciw siebie staną dwa wygrane zespoły z I kolejki, Białężyce bez większego trudu rozprawiło się z beniaminkiem z Barda, natomiast Sołeczno pokonało Węgierki. Mecze między tymi zespołami zawsze mają dodatkowy smaczek, ponieważ kilku zawodników z Sołeczna grało w przeszłości w drużynie z Białężyc.Przed obecnym sezonem kolejni dwaj: Łukasz Kirkiewicz oraz Mikołaj Tomczyk zdecydowali się na przenosiny z Białężyc do Sołeczna. Zatem w tym spotkaniu każdy ma każdemu coś do udowodnienia, to będzie z pewnością spotkanie, w którym kości będą trzeszczały.

Godz. 11.00 Bierzglin – Obłaczkowo

Trzeci mecz to tym razem dla odmiany pojedynek przegranych z I kolejki. Zarówno Bierzglin jak i Obłaczkowo miały swoje szanse na 3 punkty, ale w końcówkach meczu przeciwnik okazywał się być mocniejszy. Obie drużyny stworzyły bardzo ciekawe widowisko w rozgrywkach halowych. Faworyzowane Obłaczkowo po dramatycznym pojedynku uległo Bierzglinowi, który przystąpił do tego pojedynku bez ławki rezerwowych. Takie wyszarpnięte zwycięstwo smakuje podwójnie. Czy Obłaczkowo ma zatem kompleks Bierzglina? Przekonamy się w niedzielę

Godz. 12.00 Węgierki – Bardo

Na zakończenie kolejny pojedynek dwójki przegranych z I kolejki. Węgierki po walce uległy drużynie Sołeczna, natomiast beniaminek z Barda został rozbity przez Białężyce. Można powiedzieć, że był to dla nich kubeł zimnej wody i brutalne spotkanie z rzeczywistością. Nie ma co się jednak załamywać, jak to w życiu bywa, początki nieraz są trudne. Szansa na przełamanie w pojedynku z Węgierkami jest spora. W tej drużynie było dość nerwowo podczas meczu z Sołeczną, dodatkowo kontuzji doznał jeden z ich kluczowych graczy Jakub Kazimierczuk. Bardo może zatem liczyć na niespodziankę i historyczne punkty w lidze.