MDT DESIGN TEAM I WOODEN VILLA Z KOMPLETEM PUNKTÓW PROWADZĄ W LIDZE PLAYARENA (VIDEO + ZDJĘCIA)

0
407

W piątek 12 czerwca rozegrano II kolejkę spotkań Ligi Playarena o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Września. Na czele tabeli z 6 punktami MDT Design Team i Wooden Villa.

W piątek 12 rozegrano 3 z 4 spotkań II kolejki. Na wniosek drużyny Motoklinika Bertus mecz pomiędzy Motokliniką Bertus, a Fundamentami został przełożony na inny termin.

Miskant Centrum Ogrodnicze – Wooden Villa 3 : 5

Spotkanie pomiędzy beniaminkiem rozgrywek, a wicemistrzem z ubiegłego sezonu rozpoczęło się niespodziewanie od objęcia prowadzenia przez drużynę Miskant. Autorem bramki był Marcin Walkowiak. Miskant długo prowadził, dopiero w ostatniej akcji pierwszej połowy Artur Giżewski doprowadził do wyrównania. Druga połowa rozpoczęła się podobnie jak pierwsza od trafienia Miskantu. Szybką kontrę na bramkę zamienił Damian Tonder. Miskant długo prowadził. Dopiero około 25 minuty Igor Zieliński doprowadził do wyrównania. Ten okres gry to był prawdziwy grad bramek. W następnej akcji Łukasz Fechner wyprowadził Wooden Villa. W odpowiedzi Miskant wywalczył rzut karny, którego na bramkę zamienił Marcin Miśkowiak. Następna akcja to z kolei bramka dla Wooden Villa autorstwa Jakuba Zakrzewicza. Festiwal strzelecki zakończył Filip Janiszewski i Wooden Villa po raz kolejny dzięki piorunująco skutecznej końcówce meczu wygrywa i zdobywa 3 punkty. Spotkanie do obejrzenia na naszym kanale na Youtubie, zapraszamy do oglądania!

MDT Design Team – Elektromarket 3 : 1

MDT Design Team – sprawca sporej niespodzianki w I kolejce, gdzie pokonał ubiegłorocznego mistrza Capri Lucca, tym razem zmierzył się z Elektromarketem, który z kolei uległ Fundamentom. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana, obie drużyny stworzyły sobie po kilka szans bramkowych, ale żadna nie została wykorzystana. Bramki padły dopiero po przerwie. Łukasz Rewers strzelił potężnie pod poprzeczkę i wyprowadził MDT Design Team na prowadzenie. Doświadczony Karol Stein podwyższył prowadzenie MDT na 2 : 0. Gdy Dawid Gierałka strzelił na 3 : 0 było wiadomo, że 3 punkty w tym meczu trafią do MDT Design Team. W samej końcówce meczu honorowe trafienie dla Elektromarketu zaliczył Łukasz Fimiak. MDT wyrasta na „czarnego konia” rozgrywek, po II kolejkach prowadzą w tabeli z 6 punktami na koncie, co ciekawe dwa spotkania wygrali w identycznym stosunku 3 : 1. Elektromarket na razie pozostaje bez zdobyczy punktowej. Mecz ten w całości można obejrzeć na naszym kanale na Youtubie, zapraszamy do oglądania!

Capri Lucca – Bad Boys 2 : 0

Do meczu obie drużyny przystąpiły w mocno osłabionych składach z zaledwie jednym zmiennikiem. Taki układ sił sprawił, że mecz nie był prowadzony w porywającym tempie. Pierwsza połowa wyrównana, kilka akcji bramkowych po jednej i po drugiej stronie, ale piłka nie trafiła ani razu do siatki. W drugiej połowie dopiero atomowy strzał z powietrza Bartłomiej Figasa otworzył wynik spotkania. Chwilę później prosty błąd w obronie Bad Boys wykorzystuje Patryk Mallinger i Capri Lucca wygrywa 2 : 0.

Tabela

1MDT Design Team262006:2
2Wooden Villa2620010:7
3Fundamenty131004:1
4Capri Lucca231013:3
5Miskant Centrum Ogrodnicze210113:5
6Bad Boys210110:2
7Motoklinika Bertus100014:5
8Elektromarket200022:7

III kolejka ligowa już w piątek 19 czerwca. Cały terminarz I rundy, wyniki, statystyki ligowe dostępne są na stronie internetowej Ligi: http://www.playarenawrzesnia.ligspace.pl/

GALERIA: