SENSACYJNY REMIS BENIAMINKA (VIDEO + GALERIA ZDJĘĆ)

0
463

21 czerwca na boisku w Chociczy Wielkiej rozegrano III kolejkę Letniej Ligi LZS. W artykule opisy meczów, wyniki, tabela, video oraz galeria zdjęć z tego wydarzenia.

W trzech pierwszych meczach faworyci zdecydowanie byli górą, a w ostatnim meczu niespodzianka. Beniaminek z Barda zremisował z wicemistrzem z ubiegłego sezonu – Sołeczno 1 : 1. W spotkaniu Obłaczkowa z Ostrowem Szlacheckim w barwach tej drugiej drużyny zadebiutowała… kobieta – Monika Szafrańska. To najciekawsze wiadomości z III kolejki Letniej Ligi LZS.

Białężyce : Węgierki 3 : 0

W pierwszym spotkaniu Białężyce pewnie i bez większych problemów ograły Węgierki 3 : 0 i po 3 kolejkach mają komplet punków i prowadzą w tabeli.

Sędziwojewo : Bierzglin 9 : 2

W drugim meczu obrońca mistrzowskiego tytułu – Sędziwojewo w pierwszej połowie zaledwie remisował z Bierzglinem, który przystąpił do meczu bez zmienników 2 : 2. W drugiej połowie ambitni zawodnicy z Bierzglina opadli z sił, a Sędziwojewo zaaplikowało im aż 7 bramek zwyciężając aż 9 : 2.

Obłaczkowo : Ostrowo Szlacheckie 0 : 4

W trzecim spotkaniu Ostrowo Szlacheckie walczyło z zawsze groźnym Obłaczkowem, które przystąpiło do meczu bez swojego najlepszego snajpera -aktualnego króla strzelców Ligi Halowej LZS – Tomasza Waraczewskiego. Po pierwszej połowie był bezbramkowy remis. Druga odsłona meczu zdecydowanie należała do zespołu Ostrowa Szlacheckiego, który strzelił rywalom aż 4 bramki nie tracąc żadnej. Ozdobą meczu była piękna bramka “stadiony świata” Grzegorza Parusa z rzutu wolnego. Jako ciekawostkę należy odnotować debiut w drużynie Ostrowa Szlacheckiego… kobiety – Moniki Szafrańskiej. Piękny strzał oraz to jak radziła sobie kobieta w rywalizacji z mężczyznami można zobaczyć na naszym kanale na Youtubie – zapraszamy do oglądania!

Sołeczno : Bardo 1 : 1

W czwartym meczu niespodzianka – beniaminek z Barda był bliski ogrania wicemistrza ubiegłorocznego sezonu – Sołeczno. Po pierwszej bezbramkowej połowie, w drugiej odsłonie zawodnicy Barda za sprawą Damiana Ludwiczaka objęli sensacyjne prowadzenie. Sołeczno, dzięki pięknemu trafieniu Tomasza Zamiary wyrównało, ale nie było już w stanie strzelić zwycięskiej bramki. Mieliśmy zatem remis, który oznacza pierwszy historyczny punkt Barda w rozgrywkach Ligi Letniej LZS.