PRZED NAMI IV KOLEJKA LIGI PLAYARENA

0
224

W piątek 26 czerwca zostanie rozegrana IV kolejka spotkań Ligi Playarena o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Września. Zapraszamy do lektury zapowiedzi spotkań nadchodzącej kolejki.

Po rozegranym w poniedziałek zaległym meczu II kolejki pomiędzy Motokliniką Bertus, a Fundamentami, wszystkie drużyny mają na swoim koncie po 3 rozegrane mecze. Sytuacja w tabeli pomału wydaje się krystalizować. Na czele mamy dwie drużyny z kompletem punktów: Wooden Villa i MDT Design Team. Potem z 6 punktami w tabeli są Fundamenty oraz Capri Lucca. To te drużyny na ten moment zagrają w grupie mistrzowskiej. O wejście do niej będzie się starać jeszcze Miskant Centrum Ogrodnicze z 4 punktami na koncie. A dla 3 drużyn, które nie odniosły jeszcze zwycięstwa: Bad Boys, Motoklinika Bertus i Elektromarket, IV kolejka jest ostatnim momentem, by zacząć zdobywać punkty i mieć jeszcze szansę, by powalczyć o „grupę mistrzowską”.

Tabela po III kolejkach:

1Wooden Villa3930013:7
2MDT Design Team393008:2
3Fundamenty362016:4
4Capri Lucca362015:4
5Miskant Centrum Ogrodnicze341116:6
6Bad Boys310120:5
7Motoklinika Bertus300034:8
8Elektromarket300033:9

Oto pary IV kolejki:

26 czerwca, orlik przy ul. Słowackiego 41

Godz. 18.00 Wooden Villa – Fundamenty

Już w pierwszym spotkaniu dojdzie do bardzo ciekawego pojedynku. Wooden Villa – aktualny lider, zmierzy się z trzecią drużyną w tabeli Fundamentami. Wooden Villa ma już na swoim koncie zwycięstwa z Motokliniką Bertus, Miskant Centrum Ogrodnicze oraz Bad Boys. Fundamenty wygrały z Elektromarketem, przegrały z Miskant Centrum Ogrodnicze oraz wygrały z Motoklinika Bertus. Drużyna Wooden Villa co prawda wygrała 3 mecze, ale każde z nich po walce i świetnej końcówce meczów, gdzie często przechylała szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Świadczy to o sporym doświadczeniu i pewności siebie w tej drużynie. Fundamenty jednak łatwo skóry nie sprzedadzą. To solidny zespół mający w swoim składzie sporo indywidualności, które w pojedynkę mogą rozstrzygnąć o losach spotkania. Zapowiada się zatem naprawdę ciekawe piłkarskie widowisko.

Godz. 18.40 Capri Lucca – Motoklinika Bertus

Drugi pojedynek IV kolejki to starcie obrońcy tytułu mistrzowskiego – Capri Lucca, z beniaminkiem Motokliniką Bertus. Capri Lucca po porażce w I kolejce z MDT Design Team, w następnych powróciła na zwycięskie tory wygrywając z Bad Boys i Elektromarketem. Motoklinika Bertus początku sezonu nie może zaliczyć do udanych. Ma na swoim koncie 3 porażki z Wooden Villa, MDT Design Team oraz Fundamentami. Co ciekawe te wymienione drużyny to aktualnie pierwsza trójka w tabeli. Motoklinika jeśli jeszcze chce włączyć się do walki o „mistrzowską czwórkę” to musi pokonać zajmujący aktualnie 4. miejsce w tabeli Capri Lucca. Z kolei Capri Lucca, która mierzy w obronę mistrzowskiego tytułu nie może sobie pozwolić na kolejną stratę punktów.

Godz. 19.20 Elektromarket – Bad Boys

Trzeci mecz to pojedynek drużyn, które nie odniosły jeszcze zwycięstwa w tym sezonie. Elektromarket zanotował 3 porażki: z Fundamentami, MDT Design Team oraz Capri Lucca. Bad Boys po bezbramkowym remisie w I kolejce z Miskant Centrum Ogrodnicze, potem zanotował dwie porażki z Capri Lucca i Wooden Villa. W obu drużynach zawodzi skuteczność i zdobywanie bramek, są to dwie najsłabsze zespoły pod tym względem. Elektromarket ma na swoim koncie 3 bramki, a Bad Boys ani jednej. Ten mecze do zatem doskonała okazja dla obu drużyn, by trochę podreperować swój niekorzystny bilans zdobytych bramek.

Godz. 20.00 Miskant Centrum Ogrodnicze – MDT Design Team

Ostatni mecz IV kolejki to pojedynek 5. drużyny w tabeli – Miskant Centrum Ogrodnicze z wiceliderem MDT Design Team. Miskant Centrum Ogrodnicze zanotował już na swoim koncie wszystkie możliwe rozstrzygnięcia: zremisował z Bad Boys, przegrał z Wooden Villa oraz wygrał z Fundamentami. MDT Design Team wyrasta na „czarnego konia” rozgrywek i ma na koncie komplet zwycięstw: z Capri Lucca, Elektromarketem i Motokliniką Bertus. Miskant Centrum Ogrodnicze, by być jeszcze w grze o „mistrzowską czwórkę”, musi urwać punkty swojemu rywalowi, a MDT Design Team zgodnie z zasadą „apetyt rośnie w miarę jedzenia” ma ogromną chęć na kolejne 3 punkty do ligowej tabeli.

Tekst, zdjęcie: Piotr Jędraszak

Plakat: Dominik Cichoński