WOODEN VILLA I CAPRI LUCCA NA CZELE TABELI LIGI PLAYARENA (VIDEO + GALERIA ZDJEĆ)

0
196

W piątek 3 lipca rozegrano V kolejkę rozgrywek Ligi Playarena o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Września. Dzięki zwycięstwom w tej kolejce na czele tabeli Wooden Villa, a na drugim miejscu Capri Lucca. Obie drużyny spotkają się już w następnej kolejce!

Za nami V kolejka rozgrywek Ligi Playarena, znamy już coraz więcej rozstrzygnięć. Przypomnijmy, że po VII kolejkach liga zostanie podzielona na II grupy: „mistrzowską” i walczącą o miejsca V-VIII. Na rzie jedynym pewnym zespołem, który wystąpi w „grupie mistrzowskiej” jest lider – Wooden Villa, o pozostałem trzy miejsca walka jeszcze się toczy. Na ten moment zagrają w niej Capri Lucca, MDT Design Team oraz Fundamenty. Szanse na awans do „grupy mistrzowskiej” mają jeszcze Miskant Centrum Ogrodnicze oraz Bad Boys. Na pewno w „grupie walczącej o miejsca V-VIII zagrają Elektromarket i Motoklinika Bertus.

A co działo się w V kolejce? Zapraszmy do opisów poszczególnych meczów

V kolejka 3 lipca

godz. 18.00 Capri Lucca – Miskant Centrum Ogrodnicze 7 : 2

Mecz zaczął się od prowadzenia drużyny Miskant Centrum Ogrodnicze. Na prowadzenie swoją drużynę wyprowadził Marcin Miśkowiak. Potem jednak to było widowisko jednego aktora. Patryk Malinger, niczym Robert Lewandowski, strzelił 4 bramki pod rząd i sprawił, że Capri osiągnęło przewagę, której nie oddało do końca meczu. Całość tego spotkania można obejrzeć na naszym kanale na Youtubie.

Godz. 18.40 Bad Boys – Fundamenty 3 : 4

To była prawdziwa jazda bez trzymanki. Obie drużyny walczące o „grupę mistrzowską” zapewniły spore piłkarskie emocje w tym spotkaniu. Prowadzenie zmieniało się jak w kalejdoskopie. Raz prowadziła jedna, raz druga drużyna, niewykorzystany rzut karny, naprawdę sporo się w tym meczu działo. Ostatecznie wygrały Fundamenty i to one są zdecydowanie bliżej pierwszej czwórki.

Godz. 19.20 Wooden Villa – MDT Design Team 6 : 2

Hit V kolejki zaczął się bardzo dobrze dla graczy MDT Design Team. Po bramkach Karola Steina i Łukasza Sieczkarka prowadzili już 2 : 0. Piłkarze Wooden Villa po tych dwóch ciosach szybko jednak się pozbierali. Już do przerwy odrobili straty i wyszli na prowadzenie 3 : 2. Druga połowa już przebiegała pod ich pełną kontrolą. Swoją przewagę udokumentowali jeszcze trzema bramkami i wygrali ostatecznie 6 : 2. Wooden Villa z kompletem 5 zwycięstw prowadzi w ligowej tabeli. MDT Design Team po drugiej porażce z rzędu spada na III miejsce w tabeli.mecz ten można obejrzeć na naszym kanale na Youtubie.

Godz. 20.00 Elektromarket – Motoklinika Bertus 2 : 2

Spotkanie dwóch drużyn było ogromną szansą na zdobycie kompletu punktów przez jedną z nich. Oba zespoły jednak nie wykorzystały tej szansy i po wyrównanym meczu padł remis. Taki wynik sprawił, że zarówno Elektromarket jak i Motoklinika Bertus nie mają już szans na awans do „grupy mistrzowskiej” i zagrają w II rundzie o w grupie walczącej o miejsca V- VIII.

Tabela po V kolejkach:

1Wooden Villa51550025:10
2Capri Lucca51240117:7
3MDT Design Team5930213:12
4Fundamenty5930211:13
5Miskant Centrum Ogrodnicze5721212:16
6Bad Boys5411310:9
7Motoklinika Bertus510147:15
8Elektromarket510145:18

GALERIA: