RUSZYŁY ZAPISY NA TURNIEJ „PIŁKA ŁĄCZY POKOLENIA”

0
78

15 sierpnia na boisku we Węgierkach zostanie zorganizowany piłkarski turniej dla seniorów oraz dzieci z roczników 2005-2005; 2007-2008 i młodszych. Ruszyły zapisy na to wydarzenie.

Gminne Zrzeszenie LZS we Wrześni organizowało do tej pory tylko ligi i turnieje dla dorosłych piłkarzy. Postanowiliśmy to zmienić. Zapraszamy na turniej „Piłka Łączy Pokolenia”, gdzie podczas jednego dnia zagrają obok siebie i seniorzy, i młodzież. To pierwszy nasz projekt skierowany do najmłodszych mieszkańców wsi i nie tylko, jeśli będzie się on cieszył zainteresowaniem, będziemy go kontynuować organizując kolejne turnieje, a w przyszłości może nawet powstanie Młodzieżowa Liga LZS ” – powiedział Piotr Jędraszak – prezes zarządu Gminnego Zrzeszenia LZS we Wrześni.

Kiedy padł pomysł zorganizowania turnieju piłkarskiego dla dzieci, młodzieży i seniorów od razu zaproponowałem, żeby zrobić go w Wegierkach. Jesteśmy w stanie przygotować dwa boiska, na których jednocześnie mogą być rozgrywane dwa mecze. Mam nadzieję, że ten turniej, to będzie piłkarskie święto dla naszej małej lokalnej społeczności.” – powiedział Jakub Kazimierczuk – zastępca prezesa zarządu Gminnego Zreszenia LZS we Wrześni, odpowiedzialny za przygotowanie boisk w Węgierkach na turniej „Piłka Łączy Pokolenia”.

Podczas turnieju organizatorzy zapewniają:

  • przygotowanie boiska do turnieju
  • obsługę sędziowską
  • opiekę medyczną podczas turnieju
  • puchar dla każdej drużyny uczestniczącej w turnieju
  • wodę dla każdego uczestnika turnieju
  • posiłek dla każdego uczestnika turnieju

Maksymalna liczba zawodników w jednej drużynie to 12 osób. Drużyny młodzieżowe muszą mieć pełnoletniego opiekuna.

Ilość miejsc ograniczona, o kolejności zgłoszeń decyduje data wpływu wpisowego. Zgłoszenia przyjmowane są do 10 sierpnia.

Gminne Zrzeszenie LZS we Września zaprasza również potencjalnych partnerów oraz sponsorów tego wydarzenia do kontaktu z organizatorami.

Zapisy oraz szczegółowe informacje o turnieju udzielane są pod nr te. 693-597-199.

Tekst: Piotr Jędraszak

Projekt plakatu: Dominik Cichoński