WOODEN VILLA WYGRYWA WE „WRZESIŃSKIM GRAND DERBI”

0
200

W piątek 10 lipca rozegrano VI kolejkę Ligi Playarena o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Września. W najciekawszym meczu Wooden Villa wygrywa z Capri Lucca i z kompletem punktów prowadzi w ligowej tabeli.

Rozstrzygnięcia meczów VI kolejki sprawiają, że VII będzie arcyciekawa. Jedyną drużyną, która jest pewna gry w „grupie mistrzowskiej” jest Wooden Villa. 4 drużyny: Capri Lucca, MDT Design Team, Fundament i Miskant Centrum Ogrodnicze będą walczyć o 3 pozostałe miejsca i tu nikt nie jest pewny awansu, nawet obrońca mistrzowskiego tytułu: Capri Lucca. Z walki o „grupę mistrzowską” odpadł zespół Bad Boys, który zaledwie zremisował z Motokliniką Bertus.

Oto co się działo w VI kolejce:

Fundamenty – MDT Design Team 0 : 0

„To był typowy mecz walki” – cytując klasyka. Obie drużyny walczyły zacięcie o 3 punkty, bramkarze wyprawiali cuda, piłka obijała się o słupki, ale bramki nie padły do końca spotkania. Taki wynik sprawia, że ani jedna, ani druga drużyna nie straciła szans na awans do „grupy mistrzowskiej”. Cały mecz można obejrzeć na naszym kanale na Youtubie:

Wooden Villa – Capri Lucca 2 : 0

Na mecz obie drużyny mocno się zmobilizowały i wystąpiły w bardzo licznych składach. Pierwsza połowa wyrównana, z szansami z jednej i drugiej strony, ale bez bramek. W drugiej połowie na decydującą o lasach meczu akcję zdecydował się Mateusz Bigosiński, którego strzał znalazł drogę do bramki na 5 minut przed zakończeniem spotkania. Capri spieszyło się wyrównać, ale w końcówce zagapiło się przy rzucie wolnym dla Wooden Villa i straciło drugą bramkę. „Wrzesińskie Grand Derbi” można obejrzeć na naszym kanale na Youtubie:

Elektromarket – Miskant Centrum Ogrodnicze 0 : 5

Już na początku meczu marcin Miśkowiak wyprowadził Miskant na prowadzenie. Po chwili już było 3 : 0 dla Miskantu i właściwie po meczu. Miskant dzięki temu zwycięstwu zrobił spory krok ku „grupie mistrzowskiej”. Elektromarket nadal na dnie tabeli.

Motoklinika Bertus – Bad Boys 2 : 2

Mecz zaczął się od efektownej akcji Szymona Szalatego, który wyprowadził Bad Boys na prowadzenie. Do przerwy wynik się nie zmienił i Bad Boys prowadzili 1 : 0. Po przerwie do głosu doszli zawodnicy Motokliniki Bertus. Wyrównał Norbert Jędrzejczak, a chwilę później Artur Grzegorczyk wyprowadził Motoklinikę na prowadzenie. W końcówce meczu Bad Boys wyrównali. Sędzia przyznał im rzut karny, który na bramkę zamienił Szymon Szalaty. Remis drużyny Bad Boys w tym spotkaniu sprawił, że ten zespół stracił już szansę na awans do „grupy mistrzowskiej” i zagra w II rundzie rozgrywek w grupie zespołów walczących o miejsca 5 – 8. Motokilnika Bertus zremisowała drugi mecz pod rząd i co ciekawe w takim samym stosunku 2 : 2.

Tabela po VI kolejkach:

1Wooden Villa61860027:10
2Capri Lucca61240217:9
3Miskant Centrum Ogrodnicze61031217:16
4MDT Design Team61031213:12
5Fundamenty61031211:13
6Bad Boys6512312:11
7Motoklinika Bertus620249:17
8Elektromarket610155:23

GALERIA: