WOODEN VILLA I LUCART ENERGY SPONSORAMI TYTULARNYMI KP WRZEŚNIA

0
193

Klub Piłkarski Września pozyskał 2 sponsorów tytularnych i w sezonie 2020/2021 będzie występować pod nazwą KP WOODEN VILLA/LUCART ENERGY WRZEŚNIA!

Choć zaczął się okres letni to działacze KP Września pracują na pełnych obrotach, by spełnić swój najważniejszy cel ma ten rok, czyli wystartować w II Polskiej Lidze Futsalu. Do tego niezbędne jest zapewnienie środków finansowych na ten cel.

Jestem niesamowicie szczęśliwy, że udało nam się pozyskać jako dwóch tytularnych sponsorów firmy Wooden Villa oraz Lucart Energy. W tych ciężkich czasach ich wsparcie gwarantuje nam bezpieczny start w 2 lidze PLF. Zarówno Sebastian Dankowski właściciel Wooden Villa ,a także Łukasz Walczak z Lucart Energy to pasjonaci sportu, którzy z tej właśnie pasji postanowili wesprzeć nasz projekt. Obie firmy będą widnieć w nazwie zespołu jak i na centralnym miejscu na koszulce meczowej.” – powiedział Dominik Cichoński – prezes zarządu KP Września.

Pozyskanie sponsorów tytularnych, to nasz milowy krok w drodze do osiągniecia celu, jakim jest zapewnienie budżetu, gwarantującego drużynie start w II Polskiej Lidze Futsalu. Cały czas jednak poszukujemy również mniejszych sponsorów, którzy są gotowi zainwestować w nowy projekt piłkarski pod tytułem KP Wooden Villa/Lucart Energy Września.” – powiedział Piotr Jędraszak – wiceprezes zarządu KP Września.

Zatem pełna nazwa drużyny, która będzie występować w II Polskiej Lidze Futsalu to KP Wooden Villa/Lucart Energy Września.

WOODEN VILLA

WOODEN VILLA powstała dzięki pasji grupy entuzjastów drewna i systemów technologii wieńcowej z bali oraz szkieletowej. Nasze zamiłowanie do ww. technologii poparte jest ponad 10 letnim doświadczeniem zdobywanym w Polsce jak i za granicą. Współpracujemy na stałe z wieloma firmami z całej Polski.

Tworząc naszą ofertę kierujemy się niebanalnymi rozwiązaniami, funkcjonalnością oraz estetyką. Posiadamy certyfikaty wiarygodnego sprzedawcy i firmy godnej zaufania. Jesteśmy producentem domków, garaży, wiat i mikrodomków drewnianych budowanych z wysokiej jakości drewna skandynawskiego, stosując wyłącznie materiały z atestami spełniającymi normy budowlane.

Posiadamy propozycje zarówno letniskowe jak i całoroczne. Realizacje nasze można spotkać w ośrodkach wypoczynkowych, na terenach prywatnych i publicznych w całej Polsce oraz poza granicami Polski. Obecnie z roku na rok coraz większa ilość osób zaczyna przekonywać się do budowy domu w „lekkiej” technologii szkieletu drewnianego. Technologia ta jest rozpowszechniona w USA, Kanadzie i krajach skandynawskich, a w Polsce zdobywa coraz większe grono zwolenników, ponieważ budowa trwa o wiele krócej niż w przypadku domów murowanych, domy te są także cieplejsze i bardziej ekologiczne.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy również projekty, które wyceniamy bezpłatnie, dostosowujemy do indywidualnych potrzeb – każdy dostępny w naszej ofercie projekt można dowolnie zmodyfikować wg własnego pomysłu. To co dla nas istotne to ścisła współpraca z Klientem na każdym etapie realizacji inwestycji.

Przy okazji pragniemy poinformować o dużym projekcie nad którym pracujemy już od początku roku. W 2020 roku w 10 lecie działania WOODEN VILLA wprowadzana będzie nowa marka MOBILE VILLA, która będzie zajmowała się produkcją i sprzedażą „domków na kółkach”. Będzie to propozycja dla osób które lubią poczuć wolność i niezależność. Dzięki takim rozwiązaniom jak MOBILE VILLA można zwiedzić cały świat i zatrzymać się w każdym miejscu, które nas zachwyci krajobrazem przy okazji zaoszczędzając na noclegach.

W najbliższych miesiącach będziemy informować poprzez social media oraz stronę internetową o nowym projekcie. Będzie można również zobaczyć taki domek na żywo. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami. Z przyjemnością odpowiemy także na każde pytanie.

Kontakt do firmy:

Wooden Villa

ul. Warszawska 13

62-300 Września

tel. 601 750 925

www.woodenvilla.com

LUCART ENERGY

Zajmujemy się już prawie 10 lat energią odnawialną. Odkrywamy przed inwestorem nowe przyjazne środowisku rozwiązania takie jak: fotowoltaika, pompy ciepła, rekuperacja, stacje ładowania pojazdów i wiele innych technik, które można łączyć w domu lub firmie.

Sprawdzeni producenci z Austrii, Niemiec, Szwecji, USA to gwarancja i bezpieczeństwo na lata.

W kwestii doboru produktów nie idziemy na kompromis.

Architektonika – to umiejętność wykorzystania i połączenia nowoczesnych technologii już na etapie projektu domu. System ogrzewania projektowany pod pompę ciepła, która jednocześnie przez wymiennik tytanowy ogrzewa basen , rozprowadzona wentylacja schowana w podłodze z wymiennikiem higroskopijnym utrzymujący odpowiedni poziom wilgoci, fotowoltaika – zasila wszystkie urządzenia w energię elektryczną, jednocześnie bilansując nadwyżki raz w roku. Jeśli dodamy do tego możliwość chłodzenia pasywnego wykorzystując pompę ciepła, staje ładowania pojazdów z własnym Carportem, wentylowane pomieszczeń specjalistycznych jak strefy fitness / kryty basen – otrzymamy rozwiazanie kompleksowe.

Z nami możesz mieć pewność, że niezależnie od tego, co robimy, zawsze działamy w zgodzie z Twoimi potrzebami oraz środowiskiem naturalnym.

Kontakt do firmy:

Lucart energy

ul. Warszawska 13

62-300 Września

tel. 531 910 392

www.lucart-energy.pl