MDT DESIGN TEAM POZA GRUPĄ MISTRZOWSKĄ (GALERIA + VIDEO)

0
247

W piątek 17 lipca rozegrano ostatnią kolejkę I rundy Ligi Playarena o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Września. MDT Design Team – lider po III kolejkach, sensacyjnie zremisował z Bad Boys i znalazł się poza „grupą mistrzowską”.

Teraz rozgrywki zostaną podzielone na dwie grupy: mistrzowską, w której znalazły się: Wooden Villa, Miskant Centrum Ogrodnicze, Fundamenty i Capri Lucca oraz grupę walczącą o miejsca 5-8, w której zagrają: MDT Design Team, Bad Boys, Motoklinika Bertus i Elektromarket. Sprawa mistrzostwa wydaję się rozstrzygnięta – Wooden Villa ma 8 punktów przewagi na rywalami na 3 kolejki przed zakończeniem ligi. O wicemistrzostwo i przepustkę do gry w Eliminacjach Mistrzostw Polski Playarena będą walczyć do ostatniej kolejki 3 pozostałe zespoły: Miskant Centrum Ogrodnicze, Fundamenty i Capri Lucca, które dzieli w tabeli ligowej zaledwie jeden punkt.

Oto co się działo w VII kolejce rozgrywek:

godz. 18.00 Motoklinika Bertus – Miskant Centrum Ogrodnicze 1 : 4

Mecz już od początku ułożył się idealnie dla drużyny Miskant Centrum Ogrodnicze. W pierwszych minutach Marcin Miśkowiak wyprowadził tą drużynę na prowadzenie. Po chwili było już 2 : 0. Do końca spotkania piłkarze Miskantu kontrolowali przebieg spotkania, wygrywając ostatecznie 4 : 1. Taki wynik zapewnił im grę w „grupie mistrzowskiej” w II rundzie rozgrywek.

Godz. 18.40 Wooden Villa – Elektromarket 4 : 2

Piłkarze Elektromarketu dzielnie walczyli z liderem rozgrywek. Wooden Villa miał jednak w swoim składzie Kamila Klechammera, który strzelił w tym spotkaniu 4 bramki i zapewnił zwycięstwo swojej drużynie.

Godz. 19.20 MDT Design Team – Bad Boys 2 : 2

„Czarny koń” rozgrywek, lider po III kolejkach poza „grupą mistrzowską”! Zaczęli od wejścia smoka – pokonali w I kolejce Capri Lucca – obrońcę mistrzowskiego tytułu, potem zanotowali dwa kolejne zwycięstwa i wydawało się, ze MDT Design Team będzie walczyć co najmniej o podium rozgrywek. Końcówka jednak była fatalna, dwie porażki i dwa remisy sprawiły, że MDT Design Team znalazł się poza „grupą mistrzowską” i będzie walczyć o miejsca 5 – 8.

Godz. 20.00 Fundamenty – Capri Lucca 6 : 3

Do meczu z Fundamentami zespół Capri Lucca przystąpił w zaledwie sześcioosobowym składzie. Dopóki miał siłę to była wyrównana walka. W drugiej połowie Fundamenty dysponujące szerszym składem wypunktowały obrońcę mistrzowskiego tytułu i dzięki temu zwycięstwu awansowały do „grupy mistrzowskiej”. Mecz ten w całości można obejrzeć na naszym kanale na Youtubie, zapraszamy do oglądania!

Tabela po VIII kolejkach

Grupa Mistrzowska walcząca w II rundzie o miejsca I – IV:

  1. Wooden Villa 7 21 31 : 12
  2. Miskant Centrum Ogrodnicze 7 13 21 : 17
  3. Fundamenty 7 13 17 : 16
  4. Capri Lucca 7 12 20 : 15

Grupa walcząca w II rundzie o miejsca V-VIII

  1. MDT Design Team 7 11 15 : 14
  2. Bad Boys 7 6 14 : 13
  3. Motoklinika Bertus 7 2 10 : 21
  4. Elektromarket 7 1 7 : 23

GALERIA: