MUZYKA – ŻYCIOWA PASJA MAKI (VIDEO)

0
220

Przedstawiamy młodą i utalentowaną mieszkankę powiatu wrzesińskiego, która nagrała i opublikowała swoje utwory na Youtubie.

Moim pseudonimem artystycznym jest MaKi. Pochodzę z Grabowa Królewskiego. Na co dzień uczęszczam do technikum ekonomicznego .
Od dzieciństwa interesowałam się muzyką i marzyłam o zostaniu piosenkarką, lecz każdy myślał, że to tylko chwilowa fantazja…

Jednak nie … dzisiaj mam 18 lat i ciągle próbuje działać w tym kierunku. Pomimo szkoły , zawsze znajdę czas na to co kocham MUZYKA.

Nie wyobrażam sobie dnia bez śpiewania.


Od ubiegłych wakacji zaczęłam pisać teksty piosenek … czasem zdarza się tak , że wylewam swoje emocje na kartkę . Bardzo mi to pomaga , aż pewnego dnia dostałam natchnienia, by spróbować nakręcić swój własny teledysk . Tak też się stało, nie żałuję swojej decyzji chcę się dalej rozwijać , osiągać nowe doświadczenia, podejmować nowe wyzwania . Chce dzielić się z ludźmi swoją pasją, chciałabym mieć duże grono odbiorców , którzy będą uwielbiali słuchać moich utworów, co już się zdarza

Myślę nad następnymi teledyskami, ale też niekoniecznie w solowych wersjach . Może w dalekiej przyszłości będę dążyć do wydania własnej płyty. Czas pokaże.
” – mówi o sobie i swoich planach Martyna „MaKi” Duszka.

Zapraszamy do obejrzenia i posłuchania jej dwóch teledysków. Który się Was bardziej podoba?