ZNAMY TERMIN III TURNIEJU NOCNEGO O PUCHAR BURMISTRZA WRZEŚNI

0
97

26 czerwca 2021 odbędzie się III Turniej Nocny o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Września.

Po ogromnym sukcesie organizacyjnym tegorocznego turnieju, padło wiele zapytań kiedy kolejna edycja? Nie pozostało mi nic innego, jak już zarezerwować i przedstawić datę III Turnieju Nocnego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Września. Spotykamy się, jak zawsze w pierwszą sobotę po zakończeniu roku szkolnego, czyli dokładnie 26 czerwca 2021 roku na gościnnym terenie orlika znajdującego się przy szkole w Nowym Folwarku ” – mówi Piotr Jędraszak – organizator turnieju.

Przypomnijmy, że w tegorocznej edycji wzięły udział aż 23 drużyny m.in. z Wrześni, Słupcy, Gniezna,Konina, Środy Wielkopolskiej czy Krotoszyna. Najlepszą okazała się drużyna Ignasiak, która w finale pokonała Dynamo Konin. Trzecie miejsce w turnieju przypadło zespołowi Colorex/Bis Energetyk. Artykuł wraz ze zdjęciami z tegorocznej edycji turnieju można zobaczyć pod linkiem TUTAJ

Można już zatem rezerwować sobie termin i zapisywać swoją drużynę na to niezwykłe piłkarskie wydarzenie. Zapraszamy także partnerów i sponsorów, którzy chcą się zareklamować na największym tego typu turnieju w okolicy. Szczegóły na plakacie oraz pod nr tel. 693-597-199.