W SOBOTĘ NOCNE GRANIE W NEKLI

0
117

25 lipca na boisku przy Zespole Szkół w Nekli odbędzie się II Nocny Turniej o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej Gminy Nekla. Portal Extrawrzesnia.pl objął patronat medialny nad tym wydarzeniem.

Koncepcja turnieju na ten rok była podobna jak w roku ubiegłym. Terminarz tez ustawiony na maj i czerwiec, jednak COVID wszystko pokrzyżował i trzeba było wszystko anulować. Jednak po namowach i prośbach wielu stron, postanowiłem zrobić fuzję 2 turniejów i połączyć tym razem turniej o puchar przewodniczącego z turniejem nocnym. Wszystko musiało być okrojone do 8 zespołów, choć chętnych było 12 zespołów tak jak rok temu. Koncepcja początkowo była 2 grup po 4 zespoły, jednak na spotkaniu z kapitanami drużyn ustaliliśmy, że w końcu robimy to dla fun’u i lepiej jak zagramy każdy z każdym przy połowie 12 minutowej i łącznie 28 meczach.” – mówi Jan Przybylski – radny Rady Miejskiej Gminy Nekla – organizator turnieju.

A jakie zespoły wezmą udział w turnieju?

Sama „nienawistna 8” to tylko zespoły z terenu gminy, co bardzo cieszy, że jest tak duże zainteresowanie wśród mieszkańców. Są obrońcy Turnieju o puchar przewodniczącego FC Kryształki, są obrońcy turnieju nocnego BadBoys, są zawsze depczący po piętach Gamatechnik, są brązowi podczas obu turniejów Targowa Górka. Emocji na pewno nie zabranie, ponieważ kolejna edycje zaszczyci swoją obecnością Gierłatowo oraz 3 świeże drużyny młodych piłkarzy: Ekipa Mareczka oraz Weekwndowy Mix, a stawkę będzie zamykać stara gwardia ZS w Nekli – Banany Prutasy Bytyń (tyń tyń) ” – przedstawia zespoły biorące udział w turnieju Jan Przybylski.

Patronat medialny nad tym wydarzeniem objął portal Extrawrzesnia.pl.

Terminarz turnieju: