UKRADŁ 18 KOŁPAKÓW

0
46

Wrzesińskie osiedla zostały odwiedzone przez 46-letniego mieszkańca Poznania, który ukradł z nich kołpaki samochodowe. Wartość start wyniosła ponad 3 tysiące złotych. Mężczyźnie zostały postawione zarzuty kradzieży.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego 15 lipca br. po godzinie 10:00 na terenie Poznania zatrzymali 46-latka, który odwiedził Wrześnie w celu kradzieży samochodowych kołpaków. Podczas swojej przestępczej działalności na terenie naszego miasta ukradł nieswoje mienie na wartość ponad 3 tysięcy złotych.

Z zebranych informacji przez policjantów pionu kryminalnego wynikało, że mieszkaniec Poznania ukradł łącznie 18 sztuk kołpaków od samochodów marki Peugeot Partner, Peugeot Rifter, Ford Transit, Citroen Berlingo oraz Citroen C3. Do przestępstwa doszło 4 lipca br. na ulicach Konopnickiej, Pilskiej oraz Żagańskiej.

Zebrany przez kryminalnych materiał dowodowy pozwolił Prokuratorowi Rejonowemu we Wrześni postawić mieszkańcowi Poznania 3 zarzuty, do których się przyznał. Teraz według kodeksu karnego grozi mu nawet kara do 5 lat pozbawienia wolności.