MISTRZ ZNANY, A KTO WICEMISTRZEM W LIDZE PLAYARENA?

0
156

W piątek 7 sierpnia zostanie rozegrana X i zarazem ostatnia kolejka Ligi Playarena o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Września. Tuż po niej uroczyste zakończenie rozgrywek. Tytuł mistrzowski zapewniła sobie tydzień temu drużyna Wooden Villa, a o tym kto zostanie wicemistrzem zadecyduje bezpośredni pojedynek pomiędzy Capri Lucca, a Fundamentami.

Przed nami ostatnia już kolejka rozgrywek Ligi Playarena o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Września. Przez 10 tygodni 8 drużyn rywalizowało co piątek na boisku orlik przy ul. Słowackiego 41 we Wrześni. A co będzie się działo podczas ostatniej ligowej kolejki? Zapraszamy do lektury zapowiedzi X kolejki

7 sierpnia boisko przy ul. Słowackiego 41 we Wrześni

Godz. 18.00 Wooden Villa – Miskant Centrum Ogrodnicze

Drużyna Wooden Villa w ostatniej kolejce zapewniła sobie tytuł mistrzowski, Miskant Centrum Ogrodnicze po porażce w ostatniej kolejce z Capri Lucca nie ma już szans na ligowe podium i zakończy rozgrywki na IV miejscu. Będzie to zatem mecz „o pietruszkę”, oba zespoły mogą poeksperymentować w składach ustawieniach i zapewnić ciekawe widowisko nastawione na ofensywny futbol i zdobywanie bramek.

Godz. 18.40 Fundamenty – Capri Lucca

To jest szlagier ostatniej kolejki. Wynik tego spotkania zadecyduje o tym, który zespół zostanie wicemistrzem ligi. Po IX kolejkach Capri Lucca ma 1 punkt przewagi w ligowej tabeli nad Fundamentami, zatem do zdobycia wicemistrzostwa wystarczy im remis. Co ciekawe Capri Lucca jeszcze nigdy w historii Ligi Playarena we Wrześni nie zremisowało, zawsze albo wygrywali albo przegrywali. Fundamenty, by zdobyć wicemistrzostwo muszą to spotkanie wygrać. Ta sztuka już im się udała w I rundzie rozgrywek, czy pokonają ponownie mistrza Playareny z sezonu 2019?

Godz. 19.20 MDT Design Team – Bad Boys

Bardzo ciekawy pojedynek zapowiada się również w grupie walczącej o miejsca 5 – 8. Bad Boys w meczu I rundy zremisował z MDT Design Team i przez to wyeliminował MDT Design Team z walki w „grupie mistrzowskiej”. Teraz jeśli Bad Boys wygrają, a Motoklinika wygra z Elektomarketem Bad Boys zapewnią Motokilinice V miejce. MDT Design Team od 6 kolejek nie potrafi zwyciężyć i ciekawe czy przełamie tą niemoc w ostatniej kolejce.

Godz. 20.00 Motoklinika Bertus – Elektromarket

Motoklinika Bertus jest na widocznej fali wznoszącej, wygrali ostatnie dwa mecze i jeśli wygrają z Elektromarketem, a Bad Boys wygra z MDT Design Team to awansują na V miejsce. Elektromarket tez dobrze prezentuje się w końcówce sezonu. Pokonał dwa tygodnie temu MDT Design Team a ostatnio zremisował z Bad Boys. W przypadku wygranej Elektromarketu oraz wygranej MDT Design Team, Elektromarket może awansować nawet na VI miejsce. Obie drużyny zatem mają o co walczyć w ostatnim ligowym meczu w tym sezonie.

Tuż po zakończeniu ostatniego meczu odbędzie się uroczyste podsumowanie rozgrywek oraz wręczenie pucharów, medali i nagród dla drużyn.