17 DRUŻYN ZAGRA W TURNIEJU „PIŁKA ŁĄCZY POKOLENIA”

0
281

12 drużyn seniorskich oraz 5 młodzieżowych zagra już w najbliższą sobotę we Węgierkach podczas I edycji turnieju „Piłka Łączy Pokolenia”. Przedstawiamy szczegółowy terminarz tych zawodów sportowych.

Turniej „Piłka Łączy Pokolenia” – to kolejny projekt piłkarski organizowany przez Gminne Zrzeszenie LZS we Wrześni.

Do tej pory organizowaliśmy ligi i turnieje piłkarskie wyłącznie dla seniorów, tym razem wspólnie zagrają i seniorzy i młodzież. Zależy nam, by zaszczepić wśród najmłodszych chęć aktywnego spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu, z dala od komputerów i telefonów. Już teraz dostaję informację, że nasza idea ma sens, bo młodzieżowe drużyny Ostrowa Szlacheckiego i Sołeczna spotykają się wspólnie, by na sparingach lepiej przygotować się do turnieju, co mnie niezmiernie cieszy.” – mówi Piotr Jędraszak – prezes zarządu Gminnego Zrzeszenia LZS we Wrześni.

Turniej będzie rozgrywany jednocześnie na dwóch małych boiskach we Węgierkach, gdyż liczba zawodników grających w meczach podczs turnieju wynosi 5 piłkarzy w polu + bramkarz.

Początek turnieju zaplanowany jest na godzinę 9, a finał rozgrywek w kategorii seniorów na godzinę 15.

Wszystkich sympatyków i kibiców piłki nożnej w imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy!

PIŁKA ŁĄCZY POKOLENIA” – WĘGIERKI 15.08.2020

Czas gry:

Seniorzy 2 x 10 min. (oznaczenia ABC)

Młodzież 1 x 15 min. (oznaczenie D)

Gramy jednocześnie na dwa boiska

TERMINARZ TURNIEJU:

9.00 Obłaczkowo -FC Kryształki i Auto-Rataj – LZS Gozdowo/Electric-Mar

9.25 Złote Nogi Września – LZS Węgierki i FC Brzozowa Usługi Hydrauliczne Adrian Michalak – Białężyce

9.45 I kolejka młodzieży Węgierki – Gozdowo/Electric-Mar i Sołeczno – Drużyna Pierścienia

10.05 LZS Ostrowo Szlacheckie – LetniaPrzygoda.eu i Bierzglin/New Home – Witkowo

10.30 FC Kryształki – LZS Gozdowo/Electric-Mar i Auto-Rataj – Obłaczkowo

10.55 II kolejka młodzieży Gozdowo/Electric-Mar – Sołeczno i Ostrowo Szlacheckie – Węgierki

11.15 LZS Węgierki – LZS Białężyce i Złote Nogi Września – FC Brzozowa Usługi Hydrauliczne Adrian Michalak

11.40 LetniaPrzygoda.eu – Witkowo i LZS Ostrowo Szlacheckie – Bierzglin/New Home

12.05 III kolejka młodzieży Sołeczno – Ostrowo Szlacheckie i Drużyna Pierścienia – Gozdowo/Electric-Mar

12.25 Auto-Rataj – FC Kryształki i LZS Gozdowo/Electric-Mar – Obłaczkowo

12.50 FC Brzozowa Usługi Hydrauliczne Adrian Michalak – LZS Węgierki i LZS Białężyce – Złote Nogi Września

13.15 Bierzglin/New Home – LetniaPrzygoda.eu i Witkowo – LZS Ostrowo Szlacheckie

13.50 IV kolejka młodzieży Ostrowo Szlacheckie – Drużyna Pierścienia i Węgierki – Sołeczno

14.10 półfinały

14. 45 V kolejka młodzieży Drużyna Pierścienia – Węgierki i Gozdowo/Electric-Mar – Ostrowo Szlacheckie

15.05 mecz o III miejsce i finał