KP WOODEN VILLA/LUCART ENERGY WRZEŚNIA ZAPRASZA NA OTWARTE TRENINGI

0
83

28 sierpnia oraz 1 września odbędą się otwarte treningi dla piłkarzy, którzy chcą dołączyć do drużyny KP Wooden Villa/Lucart Energy Września – zespołu przygotowującego się do startu w rozgrywkach II Polskiej Ligi Futsalu.

Zapraszamy wszystkich chętnych piłkarzy, którzy chcą dołączyć do kadry KP Wooden Villa/Lucart Energy Września. Jeśli lubisz grać w piłkę nożną, szczególnie w futsalowym wydaniu, masz czas oraz chęci trenować dwa razy w tygodniu pod okiem wykwalifikowanego trenera futsalu z licencją UEFA Futsal B i reprezentować nasz klub w rozgrywkach II Polskiej Ligi Futsalu – to ta propozycja jest właśnie dla Ciebie. Teraz jest być może jedyny moment, by dołączyć do naszego nowego projektu piłkarskiego we Wrześni ” – zaprasza Piotr Jędraszak – rzecznik prasowy KP Wooden Villa/Lucart Energy Września.

Otwarte treningi dla zainteresowanych piłkarzy odbędą się 28 siernia oraz 1 września o godzinie 19 w hali sportowej przy ul. Słowackiego 41 we Wrześni.

Aby wziąć udział w treningu zależy zadzwonić do kierownika drużyny Szymona Sławińskiego pod nr tel. 693-877-291 (proszę dzwonić po godz.16) i zgłosić chęć uczestnictwa w treningu. Zapisy trwają do 26 sierpnia.

Po dwóch otwartych treningach trener KP Wooden Villa/Lucart Energy Września Arkadiusz Hofman wyselekcjonuje najlepszych piłkarzy i zaprosi ich do treningów z drużyną, która przygotowuje się do startu w rozgrywkach II Polskiej Ligi Futsalu.

Projekt plakatu: Braga Creative Agency