ŚMIERTELNY WYPADEK MOTOCYKLISTY

0
53

Na drodze powiatowej nr 2906 w miejscowości Chlebowo doszło do wypadku drogowego, w którym 57-latek poniósł śmierć. Okoliczności zdarzenia będą przedmiotem prowadzonego śledztwa.

W dniu 20 września br. po godzinie 15:00 do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji we Wrześni wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na drodze powiatowej nr 2906 w miejscowości Chlebowo. Uczestnikiem tego wypadku był motocyklista.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że: kierujący Yamahą jadąc na łuku drogi na tą chwilę z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad prowadzonym pojazdem. Konsekwencją tego było zjechanie na prawe pobocze, gdzie doszło do zderzenia z przydrożnym drzewem. W wyniku poniesionych obrażeń mieszkaniec gminy Miłosław poniósł śmierć.

Na miejscu zdarzenia pracowali wrzesińscy policjanci, strażacy oraz ratownicy medyczni, droga była całkowicie zablokowana, w związku z tym zostały przygotowane objazdy. Okoliczności oraz przebieg tego zdarzenia zostaną objęte prokuratorskim śledztwem. Pojazd uczestniczący w tym wypadku został zabezpieczony na policyjnym parkingu.