ZŁODZIEJ W RĘKACH POLICJI

0
97

Funkcjonariusze z Nekli zatrzymali 26-letniego mieszkańca Kostrzyna. Mężczyzna ukradł rower oraz posiadał przy sobie narkotyki. Do całości 26-latkowi doszła jeszcze kradzież alkoholu. O dalszym losie mężczyzny zdecyduje sąd.

Policjanci z Posterunku Policji w Nekli 18 września br. o godzinie 17:25 na ulicy Dworcowej zatrzymali mieszkańca Kostrzyna, który dokonał kradzieży roweru o wartości 600 złotych. Do przestępstwa doszło 14 września br. na ulicy Parkowej w Nekli.

Podczas zatrzymania funkcjonariusze ujawnili przy 26-latku również zwitki foliowe z suszem roślinnym oraz białym proszkiem. Po sprawdzeniu testerem narkotykowym okazało się, że jest to marihuana o wadze 0,39 gram oraz amfetamina o wadze 1,52 gram.

Jednak mieszkaniec Kostrzyna miał jeszcze jedno przewinienie na swoim koncie. Policjanci z Nekli prowadzili sprawę kradzieży dwóch butelek alkoholu z dnia 14 września br. w jednym z nekielskich marketów o wartości 129,98 złotych. W trakcie weryfikacji 26-latkowi zostało to udowodnione.

Po zebraniu całości materiałów mężczyźnie zostały postawione zarzuty kradzieży roweru, posiadania środków odurzających oraz substancji psychotropowych a także wykroczenia w postaci kradzieży alkoholu. O dalszym losie 26-latka zdecyduje sąd a grozi mu nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Co do roweru to został on odzyskany przez policjantów i zwrócony właścicielce.