#ZAADOPTUJ PSA ZE SCHRONISKA #14 RAJA

0
150


Dzięki współpracy ze stowarzyszeniem Psi-Jaciel, co tydzień na naszym portalu będzie można przeczytać i zobaczyć jednego psa z wrzesińskiego schroniska, który czeka na adopcję. Dziś bohaterem naszego odcinka jest: Raja.

Raja to z pozoru niezbyt przyjazny pies, ale jak to często w życiu bywa pozory bywają mylące! Pomimo groźnego wyglądu, w rzeczywistości jest to sunia o wielkim sercu. Gdy tylko dostrzeże znajome twarze, wita się z nami serdecznym uśmiechem i wesoło wymachuje ogonkiem.

Kiedy trafiła do schroniska, nie potrafiła przejść obojętnie obok swych psich kolegów – niestety jej reakcje były dalekie od przyjaznych. Obecnie, dzięki ciężkiej pracy, Raja stała się zupełnie innym psem. Kto by pomyślał, że suczka, która do niedawna na wszystko reagowała głośnym szczekaniem i okazywaniem swoich białych kłów, teraz radośnie spędza czas na spacerze nie z jednym, a nawet całą grupką psów!

Odpowiednim opiekunem dla Rai będzie osoba doświadczona i konsekwentna, która nie pozwoli sobie wejść na głowę, a jedynie umożliwi naszej kochanej suni dalszy rozwój.

Długi spacer i bieganie? Dla Rai to żaden problem, a wręcz czysta przyjemność. Jest to psina bardzo żywiołowa, która posiada niewyczerpane pokłady energii, co czyni ją idealnym towarzyszem każdego biegacza. A w upalne dni, po długi spacerze, nic nie sprawia takiej przyjemności jak zimna kąpiel. Nasza nieustraszona Raja w żaden sposób nie stroni od wody, dla niej jest to jedynie kolejna forma zabawy i relaksu.

A skoro o zabawie mowa w towarzystwie tej suni warto zadbać o odpowiednie zabawki, ponieważ ma ona tendencję do niszczenia różnorakich przedmiotów, jednak kolorowa piłeczka czy piszcząca kosteczka z pewnością skutecznie odwrócą jej uwagę od wybryków.Kontakt w sprawie adopcji: Ola (tel. 724 135 335), Oliwia (tel. 514 660 935)