MECZ KP WOODEN VILLA/LUCART ENERGY WRZEŚNIA – PKS PIAST PONIEC NA ŻYWO W INTERNECIE

0
109

Mecz II kolejki Fox Travel II Wielkopolskiej Ligi Futsalu pomiędzy KP Wooden Villa/Lucart Energy Września, a PKS Piast Poniec będzie można obejrzeć na żywo w internecie. W artykule podajemy link do transmisji.

Po wymarzonym debiucie i zwycięstwie w 9 : 2 w Rawiczu KP Wooden Villa/Lucart Energy Września – beniaminek rozgrywek Fox Travel II Wielkopolskiej Ligi Futsalu tym razem zagra mecz u siebie z PKS Piast Poniec.

„Długo czekaliśmy na tą chwilę, by zadebiutować w oficjalnych rozgrywkach we własnej hali. Niestety nie będziemy mogli liczyć na doping naszych kibiców, tak jak miało to miejsce w ubiegłym sezonie podczas meczów Pucharu Polski. Dla naszych fanów przygotowaliśmy niespodziankę. Mecz będzie można obejrzeć na żywo na Youtubie. Produkcją sygnału zajmie się agencja marketingowa Hane, a komentować to spotkanie będzie znany wrzesiński dziennikarz sportowy Andrzej Górczyński. Zapraszamy zatem wszystkich na naszą transmisję, na pewno emocji w naszym meczu nie zabraknie!” – mówi Piotr Jędraszak – rzecznik prasowy KP Wooden Villa/Lucart Energy Września.

Mecz rozpocznie się w sobotę 7 listopada o godzinie 19. Podajemy link to transmisji: https://youtu.be/K15UZDUbDCw

Życzymy przyjemnego oglądania!