RUSZYŁY ZAPISY DO FUTSALOWEGO PUCHARU POLSKI

0
81

Na weekend 21-22 listopada zaplanowano rywalizację w wojewódzkim Pucharze Polski kobiet i mężczyzn. Zgłoszenia drużyn przyjmowane są do 15 listopada.

W rywalizacji tradycyjnie udział wziąć mogą zarówno zespoły ligowe jak i te, które na parkietach zdecydują się pojawić okazjonalnie. W przypadku zmagań kobiecych odbędzie się jeden turniej, który zaplanowano na sobotę, 21 listopada o godzinie 10:00 na poznańskim Morasku. Zgłoszenia do imprezy należy kierować na adres futsal.kobiety@wielkopolskizpn.pl zawierając w mailu nazwę drużyny oraz dane osoby wyznaczonej do kontaktu. Szczegółowych informacji w sprawie rozgrywek udziela Wojciech Weiss pod nr telefonu 603 777 442.

U panów format rywalizacji uzależniony jest od liczby zgłoszonych drużyn. Turnieje eliminacyjne zaplanowano na 21 i 22 listopada, a najlepsze zespoły awansują do decydujących zmagań. Zgłoszenia przyjmowane są na maila futsal@wielkopolskizpn.pl. Dodatkowe informacje uzyskać można poprzez kontakt telefoniczny z przedstawicielami Komisji ds. futsalu i piłki plażowej – 608 186 767 lub 665 771 020.

Wpisowe do rywalizacji pań jak i panów wynosi 150 złotych. Co istotne, w przypadku obu imprez nie ma konieczności rejestrowania zespołów w systemie Extranet. Zgłoszenia przyjmowane są do 15 listopada.

Przypomnijmy, że ubiegłoroczny finał Pucharu Polski w futsalu na szczeblu województwa wielkopolskiego rozegrano we Wrześni w hali przy ul. Kosynierów 1. W finale Wooden Villa Września przegrał z Grupa CRB Mrówka Mosina 6 : 8. Nasz artykuł oraz video z tego spotkania można obejrzeć pod linkiem TUTAJ