TRZECI MECZ, TRZECIE ZWYCIĘSTWO KP WOODEN VILLA/LUCART ENERGY WRZEŚNIA

0
85

W meczu III kolejki Fox Travel II Wielkopolskiej Ligi Futsalu drużyna KP Wooden Villa/Lucart Energy Września wygrała 5 : 1 w Tarnowie Podgórnym z miejscową Tarnovią.

Spotkanie rozpoczęło się od kilku okazji strzeleckich z jednej i drugiej strony, jednak strzały zawodników były niecelne, albo na posterunku byli bramkarze. Dopiero w 8 minucie spotkania debiutujący w barwach KP Wooden Villa/ Lucart Energy Września Filip Janiszewski otworzył wynik spotkania i dał prowadzenie gościom. W 10 minucie po rozegraniu rzutu rożnego Łukasz Fechner podwyższył prowadzenie wrześnian. Na kolejne bramki trzeba było poczekać aż do drugiej połowy.W 29 minucie Krzysztof Kozłowski strzelił trzecią bramkę dla KP Września. W 31 minucie Jakub Michalak podwyższył prowadzenie wrześnian. W 33 minucie Filip Janiszewski strzelił swoją drugą bramkę w tym spotkaniu, a piątą dla KP Września. W końcówce gospodarze mieli trzy przedłużone rzutu karne, jednak żadnego nie potrafili zamienić na bramkę. W ostatniej minucie meczu Jakub Długosz strzelił bramkę samobójczą, jak się okazało pierwszą i ostatnią dla gospodarzy. Ostatecznie KP Wooden Villa/Lucart Energy Września wygrało 5 : 1 z Tarnovią Tarnowo Podgórne.

To był dla nas bardzo trudny i wyczerpujący pojedynek. Gospodarze postawili nam wielki opór i gdyby nie nasza dobra skuteczność w ofensywie oraz wspaniała postawa naszego bramkarza Marcina Siepielskiego, to wynik mógłby być zupełnie inny. Cieszy nasze zwycięstwo, natomiast martwią dwie kontuzje naszych kluczowych zawodników: Patryka Kwiatkowskiego i Łukasza Zugaja.” – mówi Piotr Jędraszak – rzecznik prasowy KP Wooden Villa/ Lucart Energy Września.