
W niedzielę 22 listopada zostanie rozegrana faza eliminacyjna Pucharu Polski w futsalu na szczeblu województwa wielkopolskiego. KP Wooden Villa/Lucart Energy Września zagra w Koninie z miejscowym KKF oraz dwoma drużynami z Gniezna.
17 drużyn zgłosiło się do tegorocznych rozgrywek Pucharu Polski w futsalu na szczeblu województwa wielkopolskiego. WZPN dokonał podziału drużyn na 4 grupy eliminacyjne:
GRUPA A
Turniej w Pniewach
Iskra Runowo
Jurand Koziegłowy
Kilofy Rosko
Kolegium Sędziów Wielkopolskiego ZPN
Poznaniacy
GRUPA B
Turniej w Koninie
Jubiler Symix Auto Gniezno
KKF Automobile Konin
KP Wooden Villa/Lucart Energy Września
Post Luchtkanalen Gniezno
GRUPA C
Turniej w Rawiczu
Futsal Gostyń
KS Arbiter Kalisz
Petro-Lawa KS Futsal Rawicz
Stalpot Amatorzy Pleszew
GRUPA D
Turniej w Nietążkowie
Bieniek & Kowalski Kościan
Futsal II Gostyń
KO Optima
OSP Sierakowo
KP Wooden Villa/Lucart Energy Września zagra turniej eliminacyjny w Koninie, gdzie zmierzy się z tamtejszym KKF oraz dwoma drużynami z Gniezna z ligi środowiskowej: Jubiler Symix Auto Gniezno oraz Post Luchtkanalen Gniezno.
„ Jedziemy na turniej eliminacyjny Pucharu Polski z nastawieniem sprawienia niespodzianki i awansowania do dalszej fazy rozgrywek. Faworytem turnieju są bardzo mocni gospodarze, nie lekceważył bym również drużyn z Gniezna, które mogą pokusić się również o dobry rezultat, szczególnie, że czas gry jednego spotkania to zaledwie 15 minut. Do Konina pojedziemy bez kontuzjowanych: kapitana Patryka Kwiatkowskiego oraz Łukasza Zugaja. Miejmy nadzieję, że pozostali zawodnicy godnie zastąpią nieobecnych.” – mówi Piotr Jędraszak – rzecznik prasowy KP Wooden Villa/Lucart Energy Września.
Terminarz turnieju w Koninie:
22 listopada
10.00 KKF Automobile Torino Konin- Post LUCHTKANALEN GNIEZNO
10.30 Jubiler SYMIX AUTO GNIEZNO- KP WOODEN VILLA/LUCART
ENERGY WRZEŚNIA
11.00 KKF Automobile Torino Konin- Jubiler SYMIX AUTOGNIEZNO
11.30 Post LUCHTKANALEN GNIEZNO- KP WOODEN VILLA/LUCART
ENERGY WRZEŚNIA
12.00 Post LUCHTKANALEN GNIEZNO- Jubiler SYMIX AUTOGNIEZNO
12.30 KKF Automobile Torino Konin- KP WOODEN VILLA/LUCART
ENERGY WRZEŚNIA
Tekst: Piotr Jędraszak
Zdjęcie: Arkadiusz Sobczak