PRZED NAMI MECZ NA SZCZYCIE II LIGI FUTSALU

0
260

W sobotę 5 grudnia we Wrześni w V kolejce Fox Travel II Wielkopolskiej Ligi Futsalu zmierzą się lider – KP Wooden Villa/Lucart Energy Września z wiceliderem – Futsal Gostyń. Mecz będzie transmitowany na żywo, w artykule podajemy link do transmisji.

W sobotę we Wrześni zmierzą się dwie niepokonane do tej pory drużyny. KP Wooden Villa/Lucart Energy Września ma na swoim koncie 4 zwycięstwa: na wyjeździe z Futsal Rawicz, Tarnovią Tarnowo Podgórne i KKS Jurand Koziegłowy oraz domowe z Piastem Poniec. Futsal Gostyń na swoim koncie ma również 4 wygrane pojedynki: na wyjeździe z Perfectą Złotów, Piastem Poniec i u siebie z Futsal Rawicz oraz Tarnovią Tarnowo Podgórne. Obie drużyny na razie imponują ilością zdobytych bramek, zarówno drużyna z Wrześni, jak i z Gostynia mają na swoim koncie strzelone 33 bramki. O dwie mniej stracone ma KP Wooden Villa/Lucart Energy Września i dzięki temu prowadzi w ligowej tabeli.

Już w sobotę czeka nas futsalowe święto we Wrześni. Niestety, jak wszystkie mecze ligowe, odbędzie się ono bez udziału publiczności. Dla naszych kibiców przygotowaliśmy transmisję na żywo, będzie można zatem obejrzeć naszych zawodników w akcji.

Najbliższe dwa mecze: domowy z Futsal Gostyń – trzecim zespołem ubiegłorocznych rozgrywek oraz wyjazdowy z KKF Automobile Torino Konin – wicemistrzem poprzednich zmagań i faworytem do awansu , odpowiedzą na pytanie, czy jesteśmy w stanie wygrywać z czołowymi zespołami i powalczyć o awans do I ligi .

Do meczu z Gostyniem przystąpimy bez kontuzjowanego kapitana drużyny Patryka Kwiatkowskiego, a pod znakiem zapytania stoi występ Łukasza Zugaja i Filipa Janiszewskiego.” – mówi Piotr Jędraszak – rzecznik prasowy KP Wooden Villa/Lucart Energy Września.

Mecz rozpocznie się w sobotę 5 grudnia o godzinie 19. Podajemy link do transmisji:

Terminarz V kolejki Fox Travel II Wielkopolskiej Ligi Futsalu:

FUTSAL RAWICZ :KKS JURAND KOZIEGŁOWY 05.12.2020 16:00

PIAST PONIEC : PERFECTA ZŁOTÓW 05.12.2020 18:00

KP WOODEN VILLA/LUCART ENERGY WRZEŚNIA : FUTSAL GOSTYŃ 05.12.2020 19:00

GKS TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE : KKF KONIN 06.12.2020 15:00

Tabela po IV kolejkach: