KP WOODEN VILLA/LUCART ENERGY WRZEŚNIA W ŚWIETNYM STYLU POKONUJE KKF AUTOMOBILE TORINO KONIN (GALERIA + VIDEO)

0
477

W szlagierowym meczu VI kolejki Fox Travel II Wielkopolskiej Ligi Futsalu KP Wooden Villa/Lucart Energy Września wygrywa w Koninie z miejscowym KKF Automobile Torino aż 8 : 2.

W sobotę 12 grudnia w ramach VI kolejki Fox Travel II Wielkopolskiej Ligi Futsalu zmierzyły się dwie niepokonane do tej pory drużyny: KKF Automobile Torino Konin oraz KP Wooden Villa/Lucart Energy Września. Można się zatem było spodziewać wspaniałego futsalowego widowiska.

W 5 minucie meczu Jakub Michalak wyprowadził zespół gości na prowadzenie. Chwilę później Kamil Klechammer podwyższył wynik spotkania na korzyść KP Wooden Villa/Lucart Energy Września. Bramkę kontaktową dla koninian strzelił Mateusz Mroziński. Następne minuty to już świetna gra wrześnian, którzy strzelili 3 bramki. Ich autorem był Kamil Klechammer. Kat koninian przy strzeleniu czwartej bramki niestety doznał kontuzji i nie był w stanie kontynuować gry. Do przerwy wynik spotkania już się nie zmienił i wrześnianie schodzili do szatni wygrywając 5 : 1.

Druga cześć spotkania rozpoczęła się świetnie dla KP Wooden Villa/Lucart Energy Września. Ich kapitan – Łukasz Fechner strzelił szóstą bramkę dla swojego zespołu. Gospodarze odpowiedzieli tylko jednym trafieniem Damiana Markiewicza z rzutu wolnego. Końcówka meczu należała również do wrześnian. Siódmą bramkę dla KP Wooden Villa/Lucart Energy Września zdobył Łukasz Zugaj. Wynik spotkania ustalił Krzysztof Kozłowski. W derbach regionu wygrali wrześnianie i to oni utrzymali fotel lidera Fox Travel II Wielkopolskiej Ligi Futsalu.

Skład KP Wooden Villa/Lucart Energy Września: Marcin Siepielski, Łukasz Fechner, Kamil Klechammer, Artur Giżewski, Filip Janiszewski, Mikołaj Plichta, Łukasz Zugaj, Jakub Michalak Igor Zieliński, Jakub Długosz, Krzysztof Kozłowski, Damian Tonder, Łukasz Dębicki, Maciej Zięba

Trener: Arkadiusz Hofman

Kierownik drużyny: Szymon Sławiński

Po meczu powiedzieli:

Przemysław Skibiszewski – trener KKF Automobile Torino Konin:

Zaskoczenia nie było, spodziewaliśmy się bardzo ciężkiego meczu. Wiedzieliśmy, że drużyna z Wrześni jest bardzo dobrze przygotowania motorycznie. I to był główny powód dzisiejszej porażki. Sytuacje były, obijaliśmy i bramkarza, i słupki. Futsalowo spotkały się dwie wyrównane drużyny. Fizycznie przegraliśmy ten mecz. Pierwsza stracona bramka też ustawiła to spotkanie. Zeszło powietrze z balonika i automatycznie gra układała się pod drużynę z Wrześni. Do końca sezonu jest jeszcze dużo spotkań, jest jeszcze rewanż we Wrześni. Nie ma co bardzo płakać po tym meczu.(cyt za lm.pl.)

Piotr Jędraszak – rzecznik prasowy KP Wooden Villa/Lucart Energy Września:

„Ten mecz świetnie się dla nas ułożył. Nasi zawodnicy znakomicie zrealizowali plan taktyczny nakreślony przez trenera Arkadiusza Hofmana. Widać już teraz efekty ogromnej pracy wykonanej przez naszych futsalistów na treningach oraz świetny warsztat trenerski naszego szkoleniowca. Zarząd KP Września ocenia zatrudnienie Arkadiusza Hofmana jako strzał w „dziesiątkę”. Cieszymy się niezmiernie, że taki fachowiec pracuje dla nas. Jedynym zmartwieniem po meczu w Koninie jest kontuzja Kamila Klechammera, naszego najlepszego strzelca. Miejmy nadzieję, że nie będzie ona zbyt poważna i Kamil wróci jeszcze w tym sezonie do gry.”

Tekst, zdjęcia: Piotr Jędraszak

Video: www.lm.pl

GALERIA: