POLICJA POSZUKUJE WŁAŚCICIELI SKRADZIONYCH PRZEDMIOTÓW

0
49

Publikujemy zdjęcia odzyskanego przez policjantów mienia pochodzącego z kradzieży. Kto rozpoznaje swoją własność proszony jest o kontakt z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji we Wrześni.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji we Wrześni prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży, do której doszło na przełomie sierpnia i września br. Do tej sprawy został zatrzymany 36-latek oraz z 32-latka oboje mieszkańcy Wrześni.

Część skradzionych rzeczy wróciła do swoich właścicieli, jednak cały czas poszukujemy pozostałych poszkodowanych. W związku z tym publikujemy poglądowe zdjęcia odzyskanych przez policjantów rzeczy.

W przypadku rozpoznania swojej własności, każda osoba będzie rozpatrywany indywidualnie pod kątem posiadania ewentualnych dowodów potwierdzających zakup lub na przykład posiadaną dokumentację fotograficzną danej rzeczy. Kto rozpoznaje swoją własność proszony jest o kontakt z policjantami Komendy Powiatowej Policji we Wrześni pod numerem telefonu 519-064-918.