FUTSALOWE STARCIE NA SZCZYCIE

0
195

W sobotę 20 lutego w hali przy ul. Kosynierów we Wrześni zmierzą się czołowe drużyny Fox Travel II Wielkopolskiej Ligi Futsalu – KP Wooden Villa/Lucart Energy Września podejmuje KKF Automobile Torino Konin.

Obie drużyny w obecnych rozgrywkach Fox Travel II Wielkopolskiej Ligi Futsalu przegrały zaledwie po jednym spotkaniu. KP Woooden Villa/ Lucart Energy Września – po serii 7 zwycięstw zanotował pierwszą porażkę w wyjazdowym spotkaniu z Futsal Gostyń. KKF Automobile Torino Konin natomiast przegrał jedynie właśnie z KP Wooden Villa/Lucart Energy Września.

Obie drużyny spotkały się już w tym sezonie dwukrotnie, w fazie eliminacyjnego Pucharu Polski KKF Konin wygrał 2 : 1, natomiast w rozgrywkach ligowych górą byli wrześnianie, którzy wygrali aż 8 : 2. Co ciekawe oba te spotkania odbyły się w Koninie. Kto zatem będzie górą w sobotnim spotkaniu we Wrześni?

Na taki mecz nie trzeba specjalnie mobilizować naszych zawodników. Już w pierwszym ligowym spotkaniu pokazaliśmy, że jesteśmy w stanie pokonać KKF Konin i mamy nadzieję, że zrobimy to ponownie. Niestety nie omijają nas kontuzje, tuż przed rozpoczęciem rundy rewanżowej ze składu wypadł Igor Zieliński. Cały czas kontuzję leczy nasz kapitan Patryk Kwiatkowski. Pozostali zawodnicy są jednak do dyspozycji trenera. Bardzo liczymy na debiut i dobry ligowy występ 3 naszych nowych zawodników: Tycjana Markiewicza, Jakuba Cierpiszewskiego oraz Patryka Buczkowskiego.” – tak o przygotowaniach do meczu na szczycie mówi Piotr Jedraszak – rzecznik prasowy KP Wooden Villa/Lucart Energy Września.

Ogromnie żałujemy, że nie może być z nami kibiców, którzy na pewno licznie obejrzeli by na żywo derby regionu i wspierali naszych zawodników głośnym dopingiem. Przygotowaliśmy jednak dla naszych kibiców transmisję online „na żywo”, zatem każdy będzie mógł obejrzeć to wyjątkowe sportowe wydarzenie ” – kontynuuje Piotr Jędraszak.

Początek spotkania w sobotę 20 lutego o godzinie 19. Link do transmisji na żywo: https://youtu.be/1M2LB1wC_WI

Tekst: Piotr Jędraszak

Zdjęcie: Piotr Tylman