WKRÓTCE RUSZAJĄ ROZGRYWKI LETNIEJ LIGI LZS

0
157

3 marca w świetlicy wiejskiej w Chociczy Wielkiej odbędzie się zebranie kierowników drużyn, które chcą uczestniczyć w rozgrywkach Letniej Ligi LZS w roku 2021. Organizatorem rozgrywek jest Gminne Zrzeszenie LZS we Wrześni.

Niestety ze względu na panujące obostrzenia dotyczące sportu amatorskiego nie możemy kontynuować rozgrywek halowych. Aktualnie dopuszcza się jedynie uprawianie amatorskiego sportu na otwartej przestrzeni, zatem wszyscy już z utęsknieniem czekamy na nowy sezon Letniej Ligi LZS” – mówi przez Gminnego Zrzeszenie LZS we Wrześni – Piotr Jędraszak.

Wszystkie 10 drużyn, które uczestniczyły w rozgrywkach halowych planują również wystartować w rozgrywkach Letniej Ligi LZS, co mnie niezmiernie cieszy. Oznacza to bowiem, że liga powiększy się o 2 drużyny w porównianiu z ubiegłorocznymi rozgrywkami. W tym roku będziemy grać również na dwóch nowych boiskach: przy szkole w Chwalibogowie, gdzie gospodarzami była by drużyna LZS Bardo oraz boisko w Gozdowie, za które odpowiedzialny byłby miejsowy LZS.” – kontynuje swoją wypowiedź prezes stowarzyszenia.

Rozgrywki Letniej Ligi LZS odbywają się w niedzielne przedpołudnia na boiskach na terenie gminy Września. W ubiegłorocznych rozgrywkach tytuł mistrzowski zdobył zespół LZS Białężyce, drugie miejsce zajęło LZS Sędziwojewo, a trzecie LZS Sołeczno.

W środę 3 marca o godzinie w świetlicy wiejskiej w Chociczy Wielkiej odbędzie się zebranie kierowników drużyn, które chcą uczestniczyć w rozgrywkach Letniej Ligi LZS w nadchodzącym roku. Na zebraniu zostanie ustalony regulamin oraz terminarz rozgrywek. Szczegółowe informacje na temat rozgrywek można uzyskać pod nr tel. 693-597-199.