DO ZŁOTOWA PO PRZEŁAMANIE

0
156

W niedzielę 28 lutego o godzinie 16 KP Wooden Villa/Lucart Energy Września rozegra mecz w Złotowie z miejscowym KS Perfecta. W artykule link do transmisji online z tego wydarzenia.

Niedzielny pojedynek to najdalszy wyjazd w tym sezonie futsalistów KP Wooden Villa/Lucart Energy Września. Będzie to także doskonały mecz na przełamanie i zdobycie pierwszych trzech punktów w rundzie rewanżowej rozgrywek. Miejscowy KS Perfecta Złotów jest bowiem outsiderem tabeli i nie zdobyła jeszcze w tym sezonie punktów.

Na odprawie przedmeczowej trener Arkadiusz Hofman przestrzegał przed lekceważeniem najbliższego rywala. Futsaliści ze Złotowa już w pierwszym meczu we Wrześni pokazali się z bardzo dobrej strony i niewiele zabrakło, by pokusili się o niespodziankę. Na najbliższy mecz trener ma do dyspozycji prawie wszystkich zawodników. Pod dużym znakiem zapytania stoi jedynie występ chorych Radosława Czerniaka i Jakuba Cierpiszewskiego, którzy nie trenowali w tym tygodniu.” – tak przedstawia aktualną sytuacje w drużynie Piotr Jędraszak – rzecznik prasowy KP Wooden Villa/Lucart Energy Września.

Terminarz najbliższej kolejki FOX Travel II Wielkopolskiej Ligi Futsalu:

  • 27 luty godz. 11.00 KKF Automobile Torino Konin – Futsal Gostyń
  • 27 luty godz. 16.00 Futsal Rawicz – GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne
  • 28 luty godz. 16.00 Perfecta Złotów – KP Wooden Villa/Lucart Energy Września
  • Piast Poniec – pauza

Mecz rozpocznie się w niedzielę o godzinie 16. Oto link do transmisji online z tego wydarzenia: