WRÓCILI Z TARCZĄ ZE ZŁOTOWA

0
184

W meczu XIV kolejki Fox Travel II Wielkopolskiej Ligi Futsalu KP Wooden Villa/Lucart Energy Września wygrywa w Złotowie z miejscowym KS Perfecta 9 : 4.

To był najdalszy wyjazd wrzesińskiej drużyny w tym sezonie. Piłkarze KP Wooden Villa/Lucart Energy Września będą go jednak mile wspominać, gdyż zwyciężyli po dwóch ligowych porażkach i sięgnęli po pierwsze 3 punkty w 2021 roku.

Spotkanie w Złotowie rozpoczęło się bardzo dobrze dla gości. Już w 2 minucie Kamil Klechammer wyprowadził wrześnian na prowadzenie. Łukasz Fechner podwyższył prowadzenie KP wykorzystując rzut karny. Gospodarze chwilę później strzelili pierwszą bramkę. Kolejne trafienie dla wrześnian zaliczył Łukasz Zugaj. Gospodarze jeszcze przed przerwą strzelili bramkę kontaktową i po pierwszej połowie KP Wooden Villa/Lucart Energy Września wygrywali 3 : 2. Pierwsza bramka po przerwie to samobójcze trafienie zawodnika ze Złotowa. W 29 minucie Jakub Michalak podwyższył prowadzenie na 5 : 2. Chwilę potem Kamil Klechammer strzelił kolejną bramkę dla wrześnian. Gospodarze zmniejszyli nieco rozmiary porażki strzelając swoją trzecią bramkę. W 34 minucie Łukasz Zugaj podwyższył prowadzenie KP na 7 : 3. W następnej minucie kapitan gości Łukasz Fechner podwyższa na 8 : 3. Gospodarze odpowiedzieli tylko jednym trafieniem. Wynik spotkania ustalił Jakub Michalak. Ostatecznie KP Wooden Villa/Lucart Energy Września wygrywa w Złotowie 9 : 4.

Dzisiejszy mecz był dla nas bardzo ważny nie tylko pod względem sportowym, ale i również pod kontem odbudowy siły mentalnej. Drużyna potrzebowała tego zwycięstwa. Dziś szanse na grę dostała dwójka młodych zawodników Damian Tonder i Tycjan Markiewicz. Bardzo pozytywnie oceniam ich grę i postawę na boisku. Gratulacje dla wszystkich za zwycięstwo. Z dużą pokorą i pełnym zaangażowaniem będziemy przygotowywać się do kolejnego meczu. ” – podsumował spotkanie z KS Perfecta Złotów Arkadiusz Hofman – trener KP Wooden Villa/Lucart Energy Września.

Niestety wbrew wcześniejszym zapowiedziom gospodarzy nie było transmisji online z tego spotkania. Osoby odpowiadające za transmisję były na innych zawodach, które się przedłużyły i nie zdążyli przybyć na czas i przeprowadzić transmisji – takie wytłumaczenie dostaliśmy ze strony gospodarzy. Przepraszamy naszych kibiców i już teraz zapraszamy do obejrzenia naszych domowych pojedynków z drużyną Futsal Rawicz (6 marca) i Tarnovią Tarnowo Podgórne (20 marca).” – wyjaśnia powody braku transmisji z meczu Piotr Jędraszak – rzecznik prasowy KP Wooden Villa/Lucart Energy Września.