Z FUTSAL RAWICZ O KOLEJNE LIGOWE PUNKTY

0
111

W sobotę 6 marca o godzinie 19.30 KP Wooden Villa/Lucart Energy Września podejmie na własnym parkiecie zespół Futsal Rawicz. W artykule podajemy link do transmisji na żywo z tego wydarzenia.

Futsal Rawicz to wyjątkowa drużyna w historii KP Wooden Villa/Lucart Energy Września. To właśnie w Rawiczu beniaminek rozgrywek Fox Travel II Wielkopolskiej Ligi Futsalu rozegrał swoje pierwsze historyczne spotkanie. Przypomnijmy, że był to debiut wymarzony, gdyż futsaliści z Wrześni wygrali aż 9 : 2.

Futsal Rawicz to bardzo młoda i ambitna drużyna. Jej trenerem jest Sebastian Wojciechowski – reprezentant Polski w futsalu, a więc młodzi futsaliści z Rawicza mają od kogo się uczyć. Nasza drużyna po zwycięstwie w Złotowie na pewno odżyła mentalnie i będzie walczyć o komplet punktów w sobotnim starciu” – tak o najbliższym meczu ligowym mówi Piotr Jędraszak – rzecznik prasowy KP Wooden Villa/Lucart Energy Września.

Zapowiedź VIII kolejki Fox Travel II Wielkopolskiej Ligi Futsalu:

06.03.2021 godz. 19.30 KP Wooden Villa/Lucart Energy Września – Futsal Rawicz

07.03.2021 godz. 14.30 Tarnovia Tarnowo Podgórne – Piast Poniec

07.03.2021 godz. 16.00 Futsal Gostyń – Perfecta Złotów

Pauza KKF Automobile Torino Konin

Sobotnie spotkanie z Futsal Rawicz rozpocznie się o godzinie 19.30. Jak zawsze w meczach domowych KP Wooden Villa/Lucart Energy Września będzie je można obejrzeć na żywo. Oto link do transmisji: