KP WOODEN VILLA/LUCART ENERGY WRZEŚNIA GROMI SWOICH RYWALI

0
120

W meczu VIII kolejki Fox Travel II Wielkopolskiej Ligi Futsalu zespół KP Wooden Villa/Lucart Energy Września wygrywa z Futsal Rawicz aż 11 : 0.

Mecz od samego początku ułożył się po myśli gospodarzy. Już w 21 sekundzie meczu Filip Janiszewski pokonał bramkarza gości – Kamila Juskowiaka. W 4 minucie było już 2 : 0. Łukasz Zugaj z rzutu rożnego podał do Patryka Buczkowskiego, a ten z najbliższej odległości umieścił piłkę w siatce gości. Trzecia bramka dla wrześnian padła również z rzutu rożnego. Jakub Cierpiszewski podał do Łukasza Fechnera, a kapitan gospodarzy precyzyjnym strzałem zza pola karnego pokonał bramkarza gości. Ten sam zawodnik podwyższył wynik spotkania na 4 : 0. W 15 minucie Patryk Buczkowski idealnie podał do Mikołaja Plichty, a ten strzelił piątą bramkę dla swojego zespołu. W samej końcówce pierwszej połowy Patryk Buczkowski wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem gości i ustalił wynik po pierwszej połowie na 6 : 0. Obraz gry w drugiej połowie nie zmienił się, nadal gospodarze mieli ogromną przewagę na parkiecie. Bartosz Kowalski – zawodnik Futsal Rawicz po brutalnym faulu na Łukaszu Zugaju utrzymał czerwoną kartkę i musiał opuścić plac gry. Wrześnianie wykorzystali grę w przewadze jednego zawodnika i podwyższyli prowadzenie na 7 : 0, a autorem bramki był Łukasz Fechner. Chwilę później świetną zespołową akcję wrześnian wykończył Kamil Klechammer. Końcówka spotkania to popis gry Filipa Janiszewskiego. Napastnik wrześnian strzelił 3 kolejne bramki i tym samym zespół KP Wooden Villa/Lucart Energy Września pokonał Futsal Rawicz aż 11 : 0.

Po meczu powiedzieli:

Mateusz Proć (kapitan Futsal Rawicz):

Widzimy wynik. Niestety gorzka prawda był taka, że mecz był pod absolutną dominacją gospodarzy. Mieliśmy kilka sytuacji, gdzie mogliśmy strzelił może dwie, trzy bramki, ale niestety się nie udało. W drugiej połowie otrzymaliśmy czerwoną kartkę, co pokrzyżowało nasze szyki obronne, a na tym się dzisiaj głównie skupiliśmy.

Jakub Cierpiszewski ( zawodnik KP Wooden Villa/Lucart Energy Września)

Dziś miałem okazję zagrać drugi mecz wiosną w Czarnych Czerniejewo, tutaj dostałem też szansę gry w pierwszej czwórce, także razem uzbierało się troszkę minut, ale myślę, że zdrowia wystarczyło. Nie odpuszczałem ani na dużym boisku, ani tutaj i pokazałem charakter do końca. Wynik odzwierciedla zaangażowanie całego zespołu, zatem tylko mogę pogratulować trenerowi i całej drużynie.