10 DRUŻYN ZAGRA W TEGOROCZNEJ EDYCJI LETNIEJ LIGI LZS

0
400

21 marca na boisku w Ostrowie Szlacheckim zostanie rozegrana I kolejka tegorocznego sezonu Letniej Ligi LZS o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Września. Organizatorem rozgrywek jest Gminne Zrzeszenie LZS we Wrześni.

Na zebraniu kierowników drużyn z zarządem Gminnego Zrzeszenia LZS we Wrześni ustalono terminarz, miejsca rozgrywania spotkań oraz regulamin rozgrywek. W tym roku wystartuje 10 drużyn, a mecze będą rozgrywane na 8 boiskach na terenie Gminy Września.

W porównaniu z ubiegłorocznym sezonem letnim do gry zgłosiły się 2 nowe drużyny: LZS Gozdowo oraz LZS Psary Polskie oraz zgłoszono 4 nowe boiska, na których będą rozgrywane mecze w ramach rozgrywek Letniej Ligi LZS: boisko w Gozdowie, boisko w Psarach Polskich, boisko przy szkole podstawowej w Chwalibogowie, gdzie gospodarzem będzie LZS Bardo oraz boisko w Gutowie Wielkim w Parku Napoleona, gdzie gospodarzem będzie LZS Sołeczno. Jednym słowem liga się rozwija, co mnie niezmiernie cieszy” – mówi Piotr Jędraszak – prezes zarządu Gminnego Zrzeszenia LZS we Wrześni przed startem rozgrywek Letniej Ligi LZS o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Września.

W lidze wystartuje 10 drużyn: Białężyce, Sędziwojewo, Sołeczno, Ostrowo Szlacheckie, Węgierki, Bardo, Obłaczkowo, Bierzglin, Gozdowo i Psary Polskie. System rozgrywek to mecz i rewanż „każdy z każdym”.

Mecze będą rozgrywane w niedzielę w godzinach od 9 do 14. Start Letniej Ligi LZS zapalanowany jest na 21 marca, a zakończenie na koniec września.

W ubiegłorocznych rozgrywkach zwycieżyła drużyna LZS Białężyce, drugie miejsce zajął zespół LZS Sędziwojewo, a trzecie LZS Sołeczno.

Terminarz, wyniki, klasyfikację strzelców można znaleźć na stronie internetowej rozgrywek: www.lzswrzesnia.ligspace.pl

Terminarz I kolejki: