KP WOODEN VILLA/LUCRT ENERGY WRZEŚNIA GROMI KOLEJNEGO RYWALA

0
136

W meczu IX kolejki Fox Travel II Wielkopolskiej Ligi Futsalu KP Wooden Villa/Lucart Energy Września wygrywa w Poniecu z miejscowym Piastem aż 9 : 1.

Opromienieni zeszłotygodniową wygraną z Futsal Rawicz futsaliści dawali się do Ponieca w świetnych nastrojach. Po meczu ich nastroje były jeszcze lepsze gdyż pokonali wysoko miejscowy Piast Poniec aż 9 : 1.

Festiwal strzelecki rozpoczął w 7 minucie Filip Janiszewski. Minutę później wrześnianie podwyższyli prowadzenie za sprawą Kamila Klechammera. Gospodarze odpowiedzieli w 13 minucie strzelając bramkę kontaktową, a jej autorem był Marcin Kajoch. Futsaliści z Ponieca mieli jeszcze jedną świetną okazję do zdobycia bramki, a mianowicie rzut karny przedłużony. Strzał zawodnika Piasta obronił jednak Marcin Siepielski – bramkarz KP Wooden Villa/Lucart Energy Września. W 17 minucie Artur Giżewski zdobył bramkę na 3 : 1 dla wrześnian. W ostatniej minucie pierwszej połowy Łukasz Zugaj świetnym strzałem w okienko bramki ustalił wynik do przerwy na 4 : 1 dla KP.

Początek drugiej połowy to świetna i skuteczna gra wrześnian. W 21 minucie Artur Giżewski zdobył piątą bramkę dla swojego zespołu, minutę później kapitan KP Wooden Villa/Lucart Energy Września Łukasz Fechner podwyższył prowadzenie na 6 : 1. W 25 minucie Jakub Michalak zdobył siódmą bramkę dla wrześnian. Gospodarze próbowali grać w przewadze jednego zawodnika, ale na niewiele się to zdało. W 32 minucie Łukasz Fechner zdobył kolejną bramkę dla gości. Wynik spotkania ustalił Jakub Michalak w 33 minucie. Zespół KP Wooden Villa/Lucart Energy Września wygrał w Poniecu z miejscowym Piastem aż 9 : 1.

Skład KP Wooden Villa/Lucart Energy Września: Marcin Siepielski, Maciej Zięba, Łukasz Fechner, Artur Giżewski, Filip Janiszewski, Kamil Klechammer, Damian Tonder, Łukasz Zugaj, Mikołaj Plichta, Tycjan Markiewicz, Jakub Michalak, Patryk Buczkowski.