LETNIA LIGA LZS WRESZCIE Z KIBICAMI

0
148

16 maja na boisku w Chociczy Wielkiej odbędzie się IV kolejka Letniej Ligi LZS o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Września. Dzięki poluzowaniu obostrzeń mecze będą mogli obejrzeć kibice.

Przed nami IV kolejka piłkarskich zmagań. Na czele tabeli Psary Polskie przed Sędziwojewem, a na dole na razie bez zdobyczy punktowej Obłaczkowo i Gozdowo. A co nas czeka podczas najbliższej kolejki?

16 maja boisko w Chociczy Wielkiej

godz. 9.00 Sędziwojewo – Bardo

Na początek czeka nas pojedynek drużyn, które bardzo dobrze spisują się w tym sezonie. Sędziwojewo ma na koncie komplet 3 zwycięstw, a do tego nie straciło w tym sezonie jeszcze ani jednej bramki! Bardo po wygranej z Węgierkami i Gozdowem doznało sromotnej porażki z Ostrowem Szlacheckim. Dla zawodników tej drużyny to będzie kolejny „piłkarski egzamin dojrzałości”. Czy są już w stanie walczyć jak równy z równym z najlepszymi zespołami ligi?

Godz. 10.00 Obłaczkowo – Białężyce

Obie drużyny nie zaliczą początku tego sezonu do udanych. Obłaczkowo na razie przegrało swoje wszystkie ligowe pojedynki. Białężyce z kolei wygrały z Gozdowem, zremisowały z Ostrowem Szlacheckim oraz przegrały z Sędziwojewem. Z pewnością nie tak wyobrażali sobie początek sezonu obrońcy mistrzowskiego tytułu. Okazja na przełamanie wydaje się dobra, choć Białężycom Obłaczkowo wyjątkowo nie leży. To właśnie ta drużyna jako jedyna w zeszłym sezonie pokonała ówczesnych mistrzów. Co ciekawe w Halowej Lidze LZS o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Września również w pojedynku tych drużyn górą było Obłaczkowo. Czy ten zespół stać na kolejną niespodziankę i pokonanie Białężyc na ich własnym boisku?

Godz. 11.00 Sołeczno – Bierzglin

Obie drużyny mają na swoim koncie po 3 punkty i są sąsiadami w ligowej tabeli. Sołeczno wygrało z Obłaczkowem oraz przegrało z Sędziwojewem i Psarami Polskimi. Bierzglin po porażkach z Ostrowem Szlacheckim i Sędziwojewem, w ostatniej kolejce pokonał Obłaczkowo. Która z tych drużyn podreperuje swój dorobek punktowy i wskoczy do górnej piątki w tabeli?

Godz. 12.00 Ostrowo Szlacheckie – Węgierki

To najciekawiej zapowiadający się pojedynek IV kolejki. Dobrze spisujące się w tym sezonie Ostrowo Szlacheckie będą próbowały zatrzymać Węgierki. Obie drużyny wygrały i to wysoko swoje ligowe pojedynki w poprzedniej kolejce. Ostrowo Szlacheckie rozgromiło aż 9 : 1 bardo, a Węgierki pokonały 5 : 1 Gozdowo. Zapowiada się zatem ciekawe piłkarskie widowisko i mnóstwo bramek w tym spotkaniu.

Godz. 13.00 Gozdowo – Psary Polskie

Pojedynek dwóch drużyn, które debiutują w Letniej Lidze LZS. W ligowych rozgrywkach radzą sobie jednak diametralnie różnie. Psary Polskie po trzech kolejkach mają komplet zwycięstw i prowadzą w ligowej tabeli. Gozdowo na razie wszystkie ligowe mecze przegrało i zamyka tabelę. Jak będzie wyglądać pojedynek Dawida z Goliatem w Letniej Lidze LZS?

Przypominamy, że istnieje możliwość zamówienia kubków ze zdjęciami drużyn uczestniczących w Letniej Lidze LZS. Zamówienia przyjmowane są pod nr telefonu 693-597-199 lub podczas ligowej kolejki u Piotra Jędraszaka – prezesa zarządu Gminnego Zrzeszenia LZS we Wrześni.