RUSZYŁY ZAPISY DO III TURNIEJU NOCNEGO O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WRZEŚNIA

0
274

26 czerwca 2021 odbędzie się III Turniej Nocny o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Września. Można już zapisywać drużyny na to wydarzenie!

„ Po ogromnym sukcesie organizacyjnym w ubiegłym roku, czas na kolejną edycję wyjątkowego połączenia piłkarskich zmagań i pikniku na świeżym powietrzu. Spotykamy się jak zawsze w pierwszą sobotę po zakończeniu roku szkolnego, czyli 26 czerwca 2021 roku na gościnnym terenie orlika znajdującego się przy szkole w Nowym Folwarku” – mówi Piotr Jędraszak – organizator turnieju.

Przypomnijmy, że w ubiegłorocznej edycji wzięły udział aż 23 drużyny m.in. z Wrześni, Słupcy, Gniezna, Konina, Środy Wielkopolskiej czy Krotoszyna. Najlepszą okazała się drużyna Ignasiak, która w finale pokonała Dynamo Konin. Trzecie miejsce w turnieju przypadło zespołowi Colorex/Bis Energetyk.

Od dziś można już rezerwować sobie termin i zapisywać swoją drużynę na to niezwykłe piłkarskie wydarzenie. Zapraszamy także partnerów i sponsorów, którzy chcą się zareklamować na największym tego typu wydarzeniu w okolicy. Szczegóły na plakacie oraz pod nr tel. 693-597-199.