REKORDOWA LICZBA DRUŻYN W HALOWEJ LIDZE LZS

0
294

Już w najbliższą niedzielę 10 października rozpoczynają się rozgrywki Halowej Ligi LZS o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Września. W tegorocznej edycji wystartuje aż 11 zespołów.

Ostatnie dwa sezony naszych rozgrywek halowych niestety nie zostały dokończone ze względu na pandemię koronawirusa. Miejmy nadzieję, że w myśl przysłowia „do trzech razy sztuka” ten sezon będzie udany i rozegramy wszystkie zaplanowane mecze. Szczególnie, że liga w tym roku zapowiada się bardzo ciekawie, ponieważ oprócz stałych drużyn uczestniczących w naszych zmaganiach zgłosiło się kilka nowych, co na pewno doda lidze kolorytu.” – mówi Piotr Jędraszak – prezes zarządu Gminnego Zrzeszenia LZS we Wrześni – organizatora rozgrywek.

Organizatorzy na spotkaniu z kierownikami drużyn ustalili, że będzie rozgrywana tylko jedna runda spotkań systemem „każdy z każdym”, zatem w sumie zaplanowano 11 kolejek.

Mecze będą rozgrywane w hali sportowej przy ul. Kosynierów we Wrześni. Rok temu rozgrywki Halowej Ligi LZS o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Września wygrała drużyna LZS Psary Polskie, która jednak w tym sezonie nie zdecydowała się przystąpić do ligi, zatem na pewno nie obronią mistrzowskiego tytułu.

Oto pary meczowe I kolejki rozgrywek:

10 października

Hala przy ul. Kosynierów we Wrześni

godz. 10.00 Grzybowo – Nowy Folwark

godz. 10.40 Białężyce II – Ostrowo Szlacheckie

godz. 11.20 Gozdowo – Sołeczno

godz. 12.00 Węgierki – Gutowo Małe

godz. 12.40 Białężyce – Bardo

Zadanie publiczne współfinansowane przez Gminę Września i Powiat Wrzesiński.

Zdjęcie: Arkadiusz Sobczak