ŚLĄSK WROCŁAW POKONANY PRZEZ KP WOODEN VILLA WRZEŚNIA (VIDEO + GALERIA)

0
64

W sobotę 9 października w hali sportowej przy ul. Kosynierów we Wrześni miejscowy KP Wooden Villa Września pokonał w meczu towarzyskim WKS Śląsk Futsal Wrocław 5 : 2. Zapraszamy do obejrzenia materiału video oraz galerii zdjęć z tego wydarzenia.

Obie drużyny przygotowują się do rozgrywek II ligi makroregionalnej w futsalu, które startują na początku listopada. Okres przygotowawczy wykorzystują zatem do rozgrywania meczów towarzyskich. W sobotę 9 października we Wrześni zostało rozegrane pierwsze spotkanie pomiędzy KP Wooden Villa Września, a WKS Śląsk Futsal Wrocław, a tydzień później obie drużyny spotkają się jeszcze raz na meczu rewanżowym we Wrocławiu.

W sobotni pojedynek lepiej weszli zawodnicy gospodarzy. Powracający po kontuzji kapitan wrześnian Patryk Kwiatkowski otworzył wynik spotkania. Chwilę później goście wyrównali za sprawą Ignacio De Leon Sorhuet. Na ponowne prowadzenie wrześnian wyprowadził Kamil Klechammer. Po dobrze rozegranym rzucie rożnym Łukasz Fechner podwyższył prowadzenie gospodarzy. Tuż przed przerwą bramkę kontaktową, także po rozegraniu rzutu rożnego zdobył dla wrocławian Caua Tarle.

Druga połowa rozpoczęła się od niewykorzystanego przez gospodarzy rzutu karnego. Artur Giżewski przegrał pojedynek z bramkarzem gości. Chwilę później ten sam zawodnik znalazł sposób na zdobycie gola i wrześnianie prowadzili ponownie różnicą dwóch bramek. Wynik spotkania na 5 : 2 ustalił Łukasz Fechner zdobywając drugą bramkę w tym spotkaniu.

Pojedynek KP Wooden Villa Września – WKS Futsal Śląsk Wrocław oglądało na żywo z trybun około 100 osób. To dobry prognostyk przed ligowymi pojedynkami wrześnian, którzy bardzo liczą na doping miejscowych kibiców. Wstęp na wszystkie mecze towarzyskie i ligowe jest wolny, już teraz zarząd klubu zaprasza na kolejne mecze wrzesińskich futsalistów.

Tekst, video: Piotr Jędraszak

Zdjęcia: Dominik Cichoński