WYSOKA PORAŻKA KP WOODEN VILLA WRZEŚNIA NA WŁASNYM PARKIECIE (GALERIA + VIDEO)

0
126

W meczu III kolejki II Ligi Makroregionalnej KP Wooden Villa Września uległ zespołowi Futsal Świecie aż 1 : 7. W artykule materiały video oraz galeria zdjęć z tego wydarzenia.

Spotkanie pomiędzy KP Wooden Villa Września, a Futsal Świecie rozpoczęło się bardzo dobrze dla drużyny gości. Juz na początku meczu objęli prowadzenie. Kilka minut później doszło do wyrównania. Mikołaj Plichta z rzutu wolnego doprowadził do wyniku 1 : 1. Potem przez kilka minut obie drużyny miały szanse na wyjście na prowadzenie, ale rezultat się nie zmieniał. Końcówka pierwszej połowy była jednak niezwykle efektowna w wykonaniu drużyny gości. Pokonali oni aż czterokrotnie bramkarza gospodarzy Marcina Siepielskiego i do przerwy prowadzili 5 : 1. Po przerwie goście również dominowali na parkiecie i dołożyli jeszcze dwie bramki do swojego konta. Ostatecznie KP Wooden Villa Września przegrało z Futsal Świecie 1 : 7.

Zdjęcia: Arkadiusz Sobczak