KP WOODEN VILLA WRZEŚNIA WYGRYWA Z AZS UMK TORUŃ (VIDEO + GALERIA)

0
160

W sobotę 22 stycznia w hali przy ul. Kosynierów we Wrześni zespół KP Wooden Villa Września pokonał AZS UMK Toruń 8 : 4.

W ten weekend rozegrano VII kolejkę 2 Polskiej Ligi Futsalu. KP Wooden Villa Września na własnym parkiecie zagrał z AZS UMK Toruń.

Mecz lepiej rozpoczął się dla gości z Torunia. To oni za sprawą grającego trenera Łukasza Żebrowskiego objęli prowadzenie. W 10 minucie Mikołaj Plichta doprowadził do wyrównania. Do przerwy rezultat się już nie zmienił i na tablicy widniał remis 1 : 1. Drugą połowę lepiej rozpoczęli wrześnianie. Bartłomiej Figas wyprowadził wrześnian na prowadzenie. W tym spotkaniu Figas pełnił rolę grającego trenera pod nieobecność chorego Arkadiusza Hofmana. W 16 minucie prowadzenie gospodarzy podwyższył kapitan Łukasz Fechner. Torunianie nie zamierzali się jednak poddawać. Za sprawa bramek Krystiana Głodowskiego i Kamila Gutkowskiego doprowadzili do remisu 3 : 3. Ostatnie pięć minut spotkania należało jednak do gospodarzy. To oni aż pięciokrotnie umieszczali piłkę w bramce rywali. Łupem bramkowym podzielili się Łukasz Fechner, Jakub Cierpiszewski, Mikołaj Plichta i Bartłomiej Figas. Gości stać było tylko na jedno trafienie autorstwa Kamila Gutkowskiego. Ostatecznie KP Wooden Villa wygrywa z AZS UMK Toruń 8 : 4.

Skład KP Wooden Villa Września: Marcin Siepielski, Mikołaj Plichta, Łukasz Fechner, Damian Tonder, Bartłomiej Figas, Krystian Dzwonarkiewicz, Artur Giżewski, Jakub Cierpiszewski, Igor Zieliński, Jakub Parchanowicz, Szymon Lewandowski, Jakub Michalak

Zdjęcia: Arkadiusz Sobczak

Tekst: Piotr Jędraszak