KP/VICTORIA WRZEŚNIA AWANSUJE DO KOLEJNEJ RUNDY ELIMINACJI MMP W FUTSALU (GALERIA)

0
179

W niedzielę 23 stycznia w hali przy ul. Kosynierów we Wrześni rozegrano II rundę eliminacji Młodziezowym Mistrzostw Polski U-19 w futsalu. Wrześnianie zajęli w turnieju eliminacyjnym II miejsce i awansowali do III rundy eliminacji.

W niedzielnym turnieju miały wystąpić 4 zespoły: Orlik Mosina, Widzew Futsal Łódź, UMKS Zgierz oraz gospodarze: KP/Victoria Września. Tuż przed turniejem z powodów zdrowotnych z turnieju wycofała się drużyna Orlika Mosina, więc zostały rozegrane tyylko 3 spotkania.

W pierwszym meczu gospodarze KP/Victroria Września wygrali z UMKS Zgierz 4 : 2. W drugim pojedynku Widzew Futsal Łódź rozbił UMKS Zgierz aż 11 : 1. W trzecim spotkaniu Widzew Futsal Łódź pokonał KP/Victorię Września 9 : 5 i to oni wygrali ten turniej eliminacyjny. Z występu mogą być również zadowoleni wrześnianie, bo oni również awansowali do III rundy eliminacji. Kolejna ostatnia już runda eliminacji zostanie rozegrana w weekend 5-6 lutego. To po niej poznamy wszystkich 16 finalistów Młodziezowych Mistrzostw Polski w futsalu w kategorii U-19, które zostaną rozegrane w dniach 25-27 lutego w Bochni. Miejmy nadzieję, że zobaczymy w nich młodych reprezentantów Wrześni.