LETNIA LIGA LZS STARTUJE JUŻ W NAJBLIŻSZĄ NIEDZIELĘ

0
310

3 kwietnia na boisku w Gozdowie odbędą się spotkania I kolejki nowego sezonu Letniej Ligi LZS o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Września. W tym roku 10 drużyn powalczy o mistrzostwo w gminnych rozgrywkach.

25 marca w świetlicy wiejskiej miało miejsce zebranie organizacyjne w sprawie rozgrywek Letniej Ligi LZS o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Września. Na zebraniu ustalono regulamin rozgrywek, terminarz oraz miejsce rozgrywania spotkań.

W tym roku do rozgrywek zgłosiło się 10 drużyn. Wśród nich mamy dwie nowe: drugi zespół Białężyc, który zadebiutował w niedawno zakończonych rozgrywkach halowych oraz absolutny beniaminek naszych rozgrywek – Kaczanowo. Mecze naszej ligi będą rozgrywane aż na 8 boiskach na terenie Gminy Września. Już teraz zapraszam na I kolejkę, która jest zaplanowana na niedzielę 3 kwietnia na boisku w Gozdowie. Emocje gwarantowane!” – mówi Piotr Jędraszak – prezes zarządu Gminnego Zrzeszenia LZS we Wrześni – organizatora rozgrywek.

Tytułu mistrzowskiego broni drużyna Sołeczno, która okazała się najlepsza w zeszłorocznych rozgrywkach. Drugie miejsce zajęła drużyna Ostrowa Szlacheckiego, a trzecie Sędziwojewo.

Znamy już pary meczowe I kolejki. Oto one:

I kolejka Letniej Ligi LZS o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Września

3 kwietnia boisko w Gozdowie

godz. 9.00 Bardo – Kaczanowo

godz. 10.00 Sołeczno – Białężyce I

godz. 11.00 Ostrowo Szlacheckie – Sędziwojewo

godz. 12.00 Białężyce II – Węgierki

godz. 13.00 Gutowo Małe – Gozdowo

Tekst: Piotr Jędraszak

Zdjęcie: Arkadiusz Sobczak