KP WOODEN VILLA WRZEŚNIA ROZPOCZYNA SEZON OD MECZU Z BENIAMINKIEM LIGI (ZAPOWIEDŹ+LINK DO TRANSMISJI)

0
42

W sobotę 29 października o godzinie 20 w hali sportowej przy ul. Słowackiego 41 we Wrześni futsaliści KP Wooden Villa Września rozegrają pierwsze spotkanie w nowym sezonie II Polskiej Ligi Futsalu. Ich przeciwnikiem będzie beniaminek rozgrywek – CHFT JS Power-Pol Chełmża.

W sezonie 2022/2023 II Polskiej Ligi Futsalu Grupa II wystąpi 8 zespołów. Oprócz futsalistów KP Wooden Villa Września zagrają: Beniaminek 03 KP Starogard Gdański, KKF Konin, Futsal Gostyń, AZS UMK Toruń – z tymi zespołami wrzesińscy zawodnicy rywalizowali już w poprzednim sezonie oraz Wiara Lecha Poznań, Pogoń Połczyn-Zdrój i CHFT JS Power-Pol Chełmża.

AKTUALIZACJA!!!

Drużyna Beniaminek 03 KP Starogard Gdański wycofała się z rozgrywek!

Pierwotnie w I kolejce zaplanowanej na weekend 22-23 października KP Wooden Villa Września mieli się zmierzyć z Futsalem Gostyń, ale to spotkanie zostało przełożone na prośbę gości na 17 grudnia.

We wrzesińskim zespole nastąpiło kilka znaczących zmian. Dotychczasowego trenera Arkadiusza Hofmana zastąpił Paweł Hoeft, którego asystentem będzie Bartłomiej Figas. Wrzesiński zespół zmienił również miejsce rozgrywania spotkań. W tym sezonie będzie rozgrywać swoje mecze w hali przy ul. Słowackiego 41 we Wrześni.

Kilka zmian nastąpiło również w kadrze zespołu. W tym sezonie w drużynie nie zobaczymy już Kamila Klechammera i Damiana Tondera. Do zespołu dołączyli natomiast: Mateusz Bigosiński, Filip Janiszewski, Maciej Zięba, Dawid Rożewski, Marcin Nowak, Jakub Szydzik

Pierwszy rywal wrześnian CHFT JS Power-Pol Chełmża to zwycięzca III Ligi w woj. kujawsko-pomorskim w poprzednim sezonie oraz zwycięzca baraży o II Polską Ligę Futsalu, w których pokonali zespół Cedry Małe Futsal.

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny, zapraszamy serdecznie wszystkich fanów futsalu!

Oto pozostałe pary II kolejki II Polskiej Ligi Futsalu:

Beniaminek Starogard Gdański – Futsal Gostyń

Wiara Lecha Poznań – AZS UMK Toruń

Pogoń Połczy Zdrój – KKF Konin

KP Wooden Villa Września – CHFT JS Power-Pol Chełmża

Dla tych co nie będą w sobotni wieczór w hali na żywo, organizatorzy zapewniają transmisję na kanale Youtube pod linkiem: